Mastermind w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości

22 Lutego 2024, 17:00 (Czwartek) - 30 Czerwca 2024, 17:00 (Niedziela)

Zobacz na mapie

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Mastermind w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości
już niedostępne -

Jeśli jesteś przedsiębiorcą to na pewno każdego dnia spotyka Cię ogrom wyzwań. Czasami trudno z nimi sobie samemu poradzić.

Z drugiej strony mało jest osób, z którymi można podzielić się swoimi biznesowymi problemami - rodziny i znajomych często nie chcemy nimi obarczać, a współpracownicy to często osoby, których te problemy dotyczą. I zostajemy sami.

I tu pojawia się grupa Mastermind - czyli sposób na to, by nad Twoimi problemami pomyślała nie jedna, a kilka głów. Jeśli tylko prowadzisz swój biznes - zapraszamy do dołączenia do nowej grupy Mastermind w DIP.

Znajdziesz w niej nie tylko rozwiązanie swoich kwestii, ale będziesz mógł zgodnie ze swoim doświadczeniem doradzić innym przedsiębiorcom.

UWAGA! Do tej grupy zapraszane są osoby, które już prowadzą swój biznes. Spotkania odbywają się w wąskim gronie w pełnym zaufaniu. Zgodnie z zasadą - what happens in mastermind, stays in mastermind.


Czym jest mastermind?

Mastermind to cykliczne spotkania w grupie osób, ukierunkowanych na realizację celu, w trakcie których wymieniają się oni swoją wiedzą i doświadczeniem, aby z jednej strony osiągnąć indywidualny cel, a z drugiej - pomóc osiągnąć go pozostałym osobom z grupy.

Chcesz być w takiej grupie?

Daj znać już dziś!

Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://mastermind.inkubator-dabrowa.pl

Pamiętaj! Wszystkie nasze działania są bezpłatne.

Więcej szczegółów znajdziesz w aktualnościach na naszej stronie www.inkubator-dabrowa.pl

Wydarzenie współfinansowane ze środków Gminy Dąbrowa Górnicza.

Zobacz również:

inne Networking osobisty wydarzenia Dąbrowa Górnicza