To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Uczestnictwo w Maxi-Cosi Event Warszawa
już niedostępne -

Czy wiesz, że aż 90% rodziców ma trudności z włożeniem i wyjęciem dziecka w wieku 0-4 lat z fotelika samochodowego? 

Dlatego już 16-17 czerwca, w Warszawie, przy ul. Pryzmaty 30, marka Maxi-Cosi wspólnie z fotelik.info i Przetestuj-Wózek zaprasza na event, stworzony z myślą o bezpieczeństwie i komforcie całej rodziny! 

Podczas wydarzenia zostanie zaprezentowany najnowszy fotelik samochodowy 360 Pro Family z bazą, która obraca się oraz wysuwa do przodu w stronę rodzica, dzięki innowacyjnej technologii SlideTechTM. Produkty, jakie zapewniają dziecku wysoki poziom bezpieczeństwa, a rodzicom komfort i wygodę to: jedyna taka baza obrotowa, którą można wysunąć do przodu w kierunku rodzica, a także najnowsze foteliki samochodowe: Pebble 360 Pro i Pearl 360 Pro. 

Z myślą o rodzicach, w tym przyszłych rodzicach, Maxi-Cosi wspólnie z fotelik.info i Przetestuj-Wózek, przygotowało szereg atrakcji na dwudniowy event. Wszystkie osoby zainteresowane wydarzeniem będą mogły poznać najnowsze produkty Maxi-Cosi i razem z ekspertami ds. bezpieczeństwa fotelik.info sprawdzić, czy pasują one do dziecka, jeśli jest już na świecie oraz czy są kompatybilne z kanapą pojazdu. Dodatkowo każdy chętny rodzic w dniach od 16 do 17 czerwca będzie mógł zobaczyć, porównać, przetestować na crossowym torze do testów terenowych i kupić wózki marki Maxi-Cosi.

Ale to nie wszystko! Zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia na evencie Maxi-Cosi 360 Pro Family wystąpi wielu znamienitych i popularnych Prelegentów, w tym fizjoterapeutka Rita Calderaro-Poczmańska z Kurs na Dziecko, Ekipa Twój Ratownik, Matka Aptekarka oraz Kreatimo. Wszyscy Prelegenci poruszą bardzo ważne dla rodziców oraz przyszłych rodziców tematy, m.in.: ile czasu dziecko może jednorazowo przebywać w foteliku samochodowym, czy jak pomóc dziecku w foteliku po wypadku samochodowym.

Podczas eventu rodzice, jak i dzieci będą mogły udać się do stref przeznaczonych wyłącznie dla nich. Z myślą o rodzicach, zostanie stworzona strefa relaksu, z leżakami, pufami i przekąskami. Dzieci będą mogły skorzystać z trampoliny, zjeżdżalni, dmuchanych basenów, a także zjedzą darmowy popcorn!

Zobacz również:

sport i rekreacja Bezpieczeństwo dzieci Lifestyle Samochody wydarzenia Warszawa