Mazovia Circular Congress

11 Października 2019, 09:00 (Piątek)

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja na wydarzenie
już niedostępne -

11 października br. (Białostocka 22, Warszawa) odbędzie się Mazovia Circular Congress będący spotkaniem liderów i czołowych ekspertów zajmujących się tematyką gospodarki cyrkularnej. 

Podczas konferencji będzie można wysłuchać inspirujących prezentacji, wziąć udział w interaktywnych sesjach warsztatowych i poznać najciekawsze case studies z Polski i z Europy.

Organizatorami wydarzenia są Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz Instytut Innowacji i Odpowiedzialnego Rozwoju.

Swój udział w wydarzeniu potwierdzili m.in.:

Eveline Lemke - założycielka Thinking Circular, ekspert w w dziedzinie energii, surowców i ekoprojektowania, była minister zielonej gospodarki i wiceminister-prezydent w Nadrenii-Palatynacie.

Kim Tjoa - założyciel FLOOW2 - platformy co-sharingowej dla biznesu, lider sharing economy odpowiedzialny za tworzenie strategii biznesowych.

Vee Bougani - CEO / współzałożycielka Sustainable Food Movement w Grecji, założycielka Foodity. Jej misją jest walka z marnotrawieniem żywności i promowanie zrównoważonego rozwoju w greckim przemyśle kulinarnym.

Więcej na: http://circularweek.org/mazoviacircularcongress/

Program

Program (English)


PATRONAT: 

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwo Środowiska, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Ambasada Finlandii, Ambasada Holandii, Ambasada Szwajcarii, Ambasada Szwecji

PARTNERZY STRATEGICZNI:

IKEA, Santander Bank Polska, CANPACK, Rekopol, Synthos, Grupa Ekotech


Zobacz również:

konferencje wydarzenia Warszawa