To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Bezpłatna rejestracja
już niedostępne -

                                       Zapraszamy na bezpłatny WEBINAR "Zasady księgowości dla początkujących" 

                                                                         Kiedy: 30 października 2018 r., godz:19:00

Poprzez zapisy otrzymają Państwo link z adresem transmisji.


Coraz więcej osób myśli lub decyduje się rozpocząć własną działalność gospodarczą, co nie powinno dziwić - jest to najlepsza szansa na rozpoczęcie satysfakcjonującej kariery zawodowej.

Na Webinarze otrzymasz kompendium wiedzy, dzięki któremu poczujesz się pewnie już na początku Twojej przygody z firmą.

1. Działalność nierejestrowa- na czym polega i jak ją prowadzić. 

2. Jak założyć działalność gospodarczą? 

3. Składki do ZUS- dla kogo są preferencje w ZUS? 

4. Podatek dochodowy od osób fizycznych- jaką jego formę wybrać rejestrując działalność? 

5. Podatek VAT- czy opłaca się być VAT-owcem? 


Przedsiębiorcze Mazowsze - kompleksowy program wsparcia biznesowego dla przedsiębiorców z województwa mazowieckiego. Realizatorem Programu jest Polska Przedsiębiorcza, fundacja która od 18 lat wspiera przedsiębiorczych Polaków w rozwoju i realizacji ich marzeń biznesowych, tworząc największy ekosystem wspierania startupów w Naszej części Europy, na który składają się m.in. Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, fundusz inwestycyjny bValue czy powierzchnie Business Link. Projekt jest współfinansowany ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego.

W celu zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi Programu Akceleracyjnego Przedsiębiorcze Mazowsze oraz wypełnienia formularza aplikacyjnego do Programu, wejdź na stronę: https://przedsiebiorczemazowsze.pl/. Zapisy trwają do 28 października.


Prowadząca: Dominika Kolmaga

W 2017r. ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Prawo finansowe i skarbowość. Podczas studiów, od 2015 roku rozpoczęła pracę w Fundacji Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Fundacja zajmuje się wprowadzaniem Startupów na Polski i zagraniczny rynek. Startupy w ramach programu otrzymują opiekę finansową, kadrową, prawną i biznesową. Pracowała na stanowisku specjalisty ds. finansowych, obsługując ok. 150 Startupów z zakresu rozliczeń kadrowych, finansowych oraz bieżącego doradztwa podatkowego. Od sierpnia 2017 zajmowała stanowisko menadżera regionalnego centrum rozliczeniowego na Mazowszu, gdzie koordynowała pracę zespołu dla ponad 500 aktywnych Startupów. Prowadziła 30 szkoleń księgowych dla beneficjentów Fundacji o tematyce podstawowej księgowości, podatków dochodowych, majątkowych oraz obrotowych. W kwietniu 2018r. założyła firmę TaxToday, której ideą jest szkolenie i pisanie na temat podatków, księgowości oraz bieżących zmian w sposób jak najbardziej czytelny i prosty dla odbiorców. Zajmuję się zagadnieniami prawno-podatkowymii firm, doradztwem z zakresu podatków, księgowości, wypłat wynagrodzeń i rozliczania podatków w działalnościach gospodarczych oraz spółkach prawa handlowego. Przeprowadziła setki godzin konsultacji indywidualnych dla przedsiębiorców, ustalając ich modele rozliczeniowe.

Zobacz również:

szkolenia