Certyfikowany kurs Medytacji Mindfulness MBLC grupa mieszana (zajęcia wstępne)

20 Października 2022, 09:00-11:00 (Czwartek)

online (zoom),

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Zajęcia wstępne MBLD (czwartek 29.09.22) -> grupa mieszana
już niedostępne 50,00 zł -

Weź udział w zajęciach wstępnych i przekonaj się, czy program Certyfikowany Kursu Medytacji Mindfulness (MBLC) jest dla Ciebie.

Masz do wyboru jedną z dwóch grup:

wtorki 19:30-21:30 (grupa kobieca), pełne info TUTAJ

czwartek 09:00 - 11:00 (grupa mieszana)


Weź udział w ZAJĘCIACH WSTĘPNYCH online (20.10.22 godz 09:00 -11:00 cet)
i przekonaj się, czy program kursu MIndfulness  (MBLC) jest dla Ciebie.  🔴 Wykup udział na żywo + nagranie 50 zł (limitowane miejsca)Większość z nas na co dzień "działa na autopilocie", bez przerwy myślimy o tym, co było, a mogłoby być inaczej oraz o tym, co być może będzie. W nawale obowiązków zatracamy naturalną zdolność bycia w pełni obecnymi w danym momencie.Często przegapiamy przy tym ważne chwile i tracimy kontakt z rzeczywistością lub nawet doprowadzamy do pogorszenia się naszego samopoczucia poprzez skupianie się na zamartwianiu.

Umiejętność Mindfulness, czyli Uważnej Obecności, można wyćwiczyć poprzez szereg ćwiczeń medytacyjnych, których celem jest zwiększenie zdolności świadomego radzenia sobie z trudnymi emocjami i samoregulacji napięć związanych ze stresem.


Certyfikowany kurs Medytacji Mindfulness MBLC (Mindfulness Based Living Course / Kurs Życia Opartego na Uważności), został stworzony przez brytyjskie stowarzyszenie Mindfulness Association, organizacji dbającej o wysoką jakość treningów Mindfulness w UK i na świecie. Edycja kursu dla kobiet ruszy 25.10.22, poprowadzi go psycholog z 13-letnią praktyką medytacyjną, Karo Tashi. Kurs odbędzie się online (zoom) Będą to cotygodniowe 2-godzinne sesje, przez 8 tygodni. Dostęp do nagrań na 16 tygodni.
JESIENNE KURSY MBLC 2022, wybierz pomiędzy:

  • Czwartki (grupa mieszana) 09:00 -11:00 cet → pełne info poniżej.JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KURSIE MBLC  (on-line) ?


1. Weź udział w zajęciach wstępnych (w cenie 50 zł), które odbędą się na żywo + nagranie.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ POPRZEZ EVENEA (miejsca limitowane).


2. Skorzystaj z bezpłatnej, 25-minutowej prywatnej konsultacji z prowadzącą. Terminy ustalane są indywidualnie drogą mailową.

3. Po wspólnym podjęciu decyzji o udziale w certyfikowanym kursie MBLC oraz uiszczeniu opłaty otrzymasz materiały edukacyjne drogą mailową (PDF i Mp3).


Miejsca limitowane: max 15 osób

Cena uczestnictwa w kursie:

  • Wpłata w ciągu 24 godzin od prywatnej konsultacji: 985 zł
  • Późniejsza wpłata: 1100 zł

KONTAKT Z NAUCZYCIELEM:

Pomiędzy sesjami, oferuję opcjonalny bezpośredni kontakt przez WhatsApp, w formie krótkich nagrań głosowych lub pisemnych wiadomości.


KURS ODBYWA SIĘ ONLINE:

Sesje online (na platformie Zoom) odbywają się co tydzień, przez 8 tygodni.

Każde spotkanie trwa dwie godziny. Nie potrzebujesz specjalnej aplikacji, aby wziąć udział. Oferuję pomoc techniczną dla osób niepewnie poruszających się online.

Każde spotkanie jest nagrywane. Nagrania są prywatne, tylko do użytku uczestników z dostępem na 16 tyg. Nie można ich zachować. Po upływie 16 tygodni, w ramach dbania o Waszą prywatność następuje likwidacja nagrań.


CERTYFIKAT MBLC

Otrzymanie certyfikatu uczestnictwa upoważnia do podjęcia kolejnego etapu ścieżki szkolenia np. treningu Compassion, Inside lub kontynuowania treningu dla przyszłych nauczycieli MBLC. Certyfikaty są wydawane w języku polskim i angielski.

 

PROWADZĄCA:


Nazywam się Karo Tashi i z wykształcenia jestem psychologiem (Edinburgh Napier University), z pasji eksploratorem umysłu. Studiuję pracę umysłu poprzez różne formy medytacji z zaangażowaniem od ponad 13 lat. Uczyłam się w trzech międzynarodowych szkołach medytacji: The 3 Doors Academy i Mindfulness Association (UK), Joga Nidra Independent Network (UK). 

Miałam szczęście być nauczana bezpośrednio przez Tybetańskich Buddyjskich Mistrzów oraz pionierów naukowo opracowanej metody Medytacji Mindfulness, czyli treningu Uważnej Obecności. Ze względu na moje wieloletnie doświadczenie medytacyjne, na ścieżkę nauczycielską, zostałam zaproszona bezpośrednio przez współzałożycielkę Mindfulness Association (UK) Fay Adams.

Każdy dzień zaczynam medytacją. Odbywam regularnie samotne i grupowe odosobnienia medytacyjne. Prowadzę treningi online oraz treningi wyjazdowe już od 2013 roku.

Największą radość sprawia mi dzielenie się moim doświadczeniem w sposób lekki i zorientowany na zabawę z uczestnikami warsztatów.

Cieszy mnie, przekazywanie tej praktyki w lekki, ale głęboki i autentyczny sposób. Dzięki temu uczestnicy mogą zajrzeć w siebie i zaprzyjaźnić się ze swoim umysłem, z jego jasnymi i ciemnymi stronami.Prowadzę profesjonalny podcast MINDFULNESS W KORKACH, gdzie rozmawiam ze znakomitymi gośćmi, psychoterapeutami, lekarzami, psychologami, wykładowcami, wieloletnimi praktykami medytacji. 

Spotify (link: https://spoti.fi/3o1VfY8)

Itunes (link: https://bit.ly/3uNAjb4)


Znajdź mnie na  INSTA: psycholog.medytuje


OPINIE KLIENTÓW:

"Wielkie serce, oddanie, otwartość, cierpliwość, radość dzielenia się doświadczeniem, życzliwość, a przede wszystkim szacunek do drugiego człowieka. Tym charakteryzuje się Karo Tashi i jej podejście do pracy indywidualnie i w grupie. A do tego wielki dystans do siebie i poczucie humoru. Jeśli szukasz prostych nauk, które działają (pod warunkiem, że je stosujesz, na co dzień), to praca z Karo jest dla Ciebie!"

- Mata Trojanowska, lektor języka japońskiego, UW.


Jestem bardzo wdzięczny za współpracę z Karo Tashi. Zdolność efektywnego radzenia sobie ze stresem w moim życiu zawodowym jest na wagę złota!

- Antoni Chmiak, Radca Prawny

"Podoba mi się w Karo, że choć naucza medytacji w formacie Mindfulness, to ma doświadczenia o wiele większe i głębsze, niż to, co oferuje ta metoda. (...) Druga ogromna siła Karo Tashi to jej osobowość i metaumiejętności. Karo jest bardzo naturalna i prawdziwa. W lekkim stylu łatwo skraca dystans, twarzy ramę na spokój i zaufanie w grupie, wspiera, nie pośpiesza, pokazuje współczucie (bardziej dokładne jest tu angielskie słowo compassion) w akcji. Praktykowanie w takiej przestrzeni robi dużo łatwiejsze. Można też nauczyć się wielu wartościowych rzeczy. Serdecznie polecam."

- Wojtek Pierga, psychoterapeuta, coach.

"Karo to rewelacyjna trenerka Mindfulness. Warsztaty z nią są pełne akceptacji dla tego kim jesteśmy i z czym przychodzimy, nie musimy już udawać dzielnych i dających sobie radę ze wszystkim, samo przebywanie w jej towarzystwie jest kojące"

- Ewelina Kania, fotografka i podróżniczka.


Zobacz również:

szkolenia