To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wykład Mediacje w Biznesie - kulisy alternatywnego rozwiązywania sporów - Dzień Otwarty w KCRP
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Lista rezerwowa
już niedostępne -

Mediacje w Biznesie - Kulisy Alternatywnego Rozwiązywania Sporów

Zapraszamy na wykład "Mediacje w Biznesie - Kulisy Alternatywnego Rozwiązywania Sporów". Wydarzenie to jest częścią  Dnia Otwartego w Kołobrzeskim Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości.

Mediacje stały się cennym narzędziem w dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, pomagając organizacjom radzić sobie z konfliktami w efektywny i konstruktywny sposób. Nasz wykład zanurza uczestników w fascynującym świecie mediacji i pokazuje, w jaki sposób może ona posłużyć jako klucz do innowacji i poprawy wydajności.

Podczas tego wykładu, uczestnicy dowiedzą się, jak:

  • zidentyfikować i zrozumieć konflikty w biznesie,
  • zastosować techniki mediacji do zarządzania konfliktami,
  • wykorzystać konflikty jako katalizator zmian i innowacji,
  • poprawić komunikację i współpracę w zespołach.

Prowadzące, ekspertki w dziedzinie mediacji biznesowej, przedstawią praktyczne przykłady i studia przypadków, pokazując, że mediacje mogą przynieść korzyści zarówno dla małych firm, jak i wielonarodowych korporacji. Wykład z pewnością dostarczy wartościowych wskazówek i narzędzi, które można natychmiast zastosować w praktyce biznesowej.

Bez względu na to, czy jesteś przedsiębiorcą, menedżerem czy członkiem zespołu - mediacje w biznesie mogą otworzyć przed Tobą nowe perspektywy i pomóc w budowaniu lepszych, bardziej efektywnych relacji biznesowych.

Zapraszamy do udziału w tym inspirującym wykładzie, który pomoże Ci spojrzeć na konflikty z innej perspektywy!

Wykład poprowadzą prawniczki mediatorki: Natasza Eider i Teresa Maria Bleczyc. Prowadzące - od kilku lat czynne zawodowo prawniczki mediatorki - przekażą też informacje o tym kim jest mediator i czym się kierować przy jego wyborze.


Jak się zapisać?

Na samej górze strony, w polu "Dołącz do wydarzenia", na wysokości "Mediacje w Biznesie - Kulisy Alternatywnego Rozwiązywania Sporów", wybierz liczbę biletów na "1", a następnie kliknij guzik "Zapisz się!" i przejdź przez proces rejestracji (uzupełnij dane).

Jeśli bilety w polu "Mediacje w Biznesie - Kulisy Alternatywnego Rozwiązywania Sporów" są już niedostępne, zapraszamy do wpisania się na listę rezerwową (również poprzez wybranie liczby na "1", i guzik "Zapisz się!".

Zgłoszenie online (od 22.06.2023 r. godz.12:00)

  • decyduje kolejność zgłoszeń,
  • po wyczerpaniu się ilości miejsc możesz zapisać się na listę rezerwową
  • Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają potwierdzenie mailowo i telefonicznie.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Kołobrzeg