Medytacje w Quadrille

21 lipca 2019, 19:30-20:30 (niedziela)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Normalny
już niedostępne 35,00 zł -


Jesteś zainteresowana/y praktyką uważności? Masz ochotę na wyciszenie i odprężenie? Chcesz dobrze rozpocząć nowy tydzień? Chciałbyś zaznać poczucia głębokiego relaksu?

Przyjdź i poznaj podstawy Mindfulness i naucz się korzystać z prostych technik świeckich medytacji, aby mogły towarzyszyć Ci na co dzień. Już 15 min. codzienna medytacja przynosi odczuwalne dla Twojego życia efekty.

Spotkania z medytacją to okazja do poznania podstaw Mindfulness czyli uważnej obecności, co w krótkim czasie umożliwia odczuwanie korzyści płynących z regularnych praktyk, wprowadzając jej elementy do codziennego życia.
Jeśli już medytujesz, Spotkania są okazją do pogłębiania własnej praktyki uważności i dzielenia się doświadczeniami w życzliwym i wspierającym gronie.

Dzięki prostym technikom medytacyjnym -
• nauczysz się uspokajać rozproszony umysł i regenerować go po ciężkim dniu pracy,
• doświadczysz świadomej obecności w teraźniejszości, co przyniesie Ci poczucie pełniejszego przeżywania i korzystania z życia,
• pogłębisz wrodzoną życzliwość i akceptację dla siebie oraz innych, co ma bezpośredni wpływ na Twoje samopoczucie i relacje z innymi ludźmi.

Dzięki regularnym praktykom przestaniesz reagować nawykowo, zredukujesz stres i frustrację, wyjdziesz z trybu 'auto pilota' i zyskasz większą kontrolę nad swoim życiem oraz nauczysz się pełniej z niego czerpać.
Uważność to nasza wrodzona umiejętność, którą warto rozwijać i kształtować, zaniedbana pozostaje w uśpieniu. Poprzez rozwijanie prostych technik medytacyjnych i jednoczesnym kształtowaniu postawy serdeczności, umożliwiającej integrację doświadczeń pojawiających się podczas praktykowania uważności, rozwijamy zdolność do rozpoznawania naszych działań na poziomie intelektualnym i emocjonalnym.
Stan uważności pozwala rozwinąć naszą wrodzoną inteligencję, a także zidentyfikować procesy wewnętrzne. Takie rozpoznanie owocuje pogłębiającym się stanem świadomości, w którym mądrość i życzliwe współczucie pojawiają się automatycznie i spontanicznie dokonują istotnej przemiany. Obserwujemy wtedy jak nasz potencjał stopniowo zwiększa się, a życie staje się pełniejsze.

Zapraszamy Cię do naszego grona!

Zapewniamy poduszki i maty.

Prowadzący: Magdalena Tybura - nauczyciel Mindfulness, Mindfulness Association Polska.


Termin: niedziela 19.30 - 20.30
Koszt 35 zł od osoby


Zobacz również:

szkolenia Joga Medytacja Mindfulness wydarzenia Gdynia Orłowo