meetit.live: XI spotkanie

24 Stycznia 2024, 18:00 (środa)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet bezpłatny
już niedostępne -

XI spotkanie meetit.live w Toruniu na Wydziale Matematyki i Informatyki UMK

Wieloźródłowy chatbot - praktyka i trochę teorii

Prelegenci: Katarzyna Hewelt i Patryk Miziuła


Wystąpienie będzie składało się z dwóch części. Jedna poświęcona będzie aspektom praktycznym - wyzwaniom i rozwiązaniom związanym z integracją czatbota z bazami danych klientów oraz systemami CRM typu HubSpot i Salesforce. Omówione zostanie znaczenie czatbota dla działów sprzedaży umożliwiające śledzenie aktualnych informacji o transakcjach, klientach i interakcjach. Prezentacja uwypukli, jak zastosowanie technologii LangChain, LLM i OpenAI API pozwala na efektywną integrację i interakcję. Podkreślona zostanie również rola precyzji w projektowaniu zapytań dla modeli językowych. Część druga zaspokoi ciekawość tych, którzy zastanawiają się, jakie mechanizmy działają pod powierzchnią tego typu rozwiązań. Jest tam na pewno dużo matematyki i algorytmiki - podczas wystąpienia zostaną omówione co ciekawsze i ważniejsze metody. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się przekonać, czy ,,to tylko wielokrotnie składana regresja logistyczna", czy jednak coś więcej.


Katarzyna Hewelt - data scientist w CodiLime, specjalizująca się w uczeniu maszynowym i przetwarzaniu języka naturalnego (NLP). Pasjonuje się dużymi modelami językowymi. Aktywnie dzieli się swoją wiedzą, prowadząc kursy programowania, pisząc artykuły na blogu firmy i organizując konferencje TEDx Warsaw Women. Obecnie w CodiLime koncentruje się na rozwijaniu modeli uczenia maszynowego, wsparciu analitycznym klientów oraz tworzeniu innowacyjnych rozwiązań asystentów AI, w tym czatbotów.

Patryk Miziuła - absolwent WMiI UMK. Doktorat obronił w IM PAN. Od ponad 7 lat zajmuje się uczeniem maszynowym w biznesie, dowiózł ponad 20 projektów związanych z branżą medyczną, logistyczną, telekomunikacyjną, modową itd. Senior data scientist w deepsense.ai. Inicjator specjalności Data science na informatyce stosowanej na Politechnice Bydgoskiej. Współzałożyciel społeczności PyData Bydgoszcz. Wielbiciel miasta Bydgoszczy. W wolnych chwilach podróżuje w niekoniecznie typowe miejsca i opowiada najśmieszniejsze żarty w województwie.


CodiLime - firma założona w 2011 roku, specjalizuje się w tworzeniu spersonalizowanych rozwiązań, łącząc wiedzę branżową z biegłością w technologiach. Oferuje pełne partnerstwo w całym cyklu rozwoju produktu software'owego - od projektowania, przez rozwój, integrację z systemami zewnętrznymi, po wdrożenie w środowisku produkcyjnym i dalsze wsparcie.

deepsense.ai - od 2013 roku dostarcza rozwiązania dla biznesu oparte na sztucznej inteligencji. W portfolio ponad 200 projektów dla firm takich jak Nielsen, L'Oréal, Intel, NVIDIA, ONZ, BNP Paribas, Santander, Hitachi, Brainly itd. Ok. 100 data scientistów i inżynierów na pokładzie, siedziba główna w Warszawie, drugie biuro w Bydgoszczy. Główne gałęzie działalności to modele generatywne, przetwarzanie języka naturalnego, przetwarzanie obrazów i modelowanie predykcyjne.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Toruń