Meet Magento Polska 2019

16 Września 2019, 08:00 (Poniedziałek) - 17 Września 2019, 18:00 (Wtorek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Normalny
już niedostępne 799,00 zł -
  Ostatnia szansa
Wyprzedane 1 499,00 zł Wyprzedane
Adobe Executive Roundtables to niezależne spotkanie zorganizowane przez Adobe i Magento dla osób podejmujących decyzje e-commerce oraz zarządzających treściami cyfrowymi. Ciekawe prezentacje na temat unified commerce przyszłości, prawa i finansów oraz możliwość nawiązania wartościowych kontaktów w miłej atmosferze. Zaproszenie na Executive Roundtables jest również biletem na główną konferencję Meet Magento Polska. Akceptacja zaproszenia oznacz również zgodę na komunikację marketingową ze strony Adobe oraz Magento. Adobe Executive Roundtables

Adobe Executive Roundtables to niezależne spotkanie zorganizowane przez Adobe i Magento dla osób podejmujących decyzje e-commerce oraz zarządzających treściami cyfrowymi. Ciekawe prezentacje na temat unified commerce przyszłości, prawa i finansów oraz możliwość nawiązania wartościowych kontaktów w miłej atmosferze. Zaproszenie na Executive Roundtables jest również biletem na główną konferencję Meet Magento Polska. Akceptacja zaproszenia oznacz również zgodę na komunikację marketingową ze strony Adobe oraz Magento.

już niedostępne bezpłatny -
Bilet specjalny dla uczestników świetnej konferencji społeczności PHP - PHPers! Zapraszamy Was do poznania Magento, zarówno na prezentacjach jak i przy piwie/kawie i rozmowach z innymi programistami. PHPers Poznań

Bilet specjalny dla uczestników świetnej konferencji społeczności PHP - PHPers! Zapraszamy Was do poznania Magento, zarówno na prezentacjach jak i przy piwie/kawie i rozmowach z innymi programistami.

Wyprzedane 450,00 zł Wyprzedane
  Meet Magento Organizer
Wyprzedane bezpłatny Brak wolnych miejsc

Meet Magento to międzynarodowy cykl konferencji, który organizowany jest przez lokalnych przedstawicieli środowiska związanego z platformą Magento. W Polsce konferencja odbywa się od 2012 roku i cieszy się niesłabnącą popularnością. Jest to największe tego rodzaju wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Na Meet Magento biznes spotyka się z technologią, a innowacje z dotychczasowymi case study. Jest też miejsce na rozmowy przy kawie, które przeplatają się z panelami dyskusyjnymi, sesjami Q&A, warsztatami i spotkaniami z Magento. Oczywiście w planach jest niezapomniane tradycyjne After Party.

Meet Magento to coś więcej niż konferencja. To spotkanie społeczności i środowiska biznesowego związanego z dużym e-commerce.

Zobacz również:

konferencje Customer experience wydarzenia Katowice