Meetup - Biznes Hub - #1

8 listopada 2019, 17:30-20:00 (piątek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Bilet wstępu
już niedostępne 70,00 zł -

Meetup Biznes Hub - to połączenie solidnej dawki wiedzy, plus moderowany networking. Spotkanie kierowane jest głównie do branż związanych z internetem.
Podczas pierwszego spotkania odbędą się 3 prelekcje oraz moderowany networking. Szacowany czas trwania meetupu to 2,5 h. 

Meetup dedykowany jest do właścicieli firm i osób decyzyjnych w firmach.
Maksymalna liczba uczestników to 30 osób.

Program 

17:30 - 17:40
Kilka słów wstępu

17:40 - 18:05
Anna Martens CEO OnData - Dane ukryte w tostach truskawkowych, czyli dlaczego warto zadawać właściwe pytania

18:05 - 18:30
Alina Osowska i Marlena Momot: Autoprezentacja - czyli jak przyciągać do siebie klientów?

18:30 - 18:55
Bartosz Groszek -  temat jeszcze chwilka :)

18:55 - 19:05
Przerwa kawowa

19:05 - 20:00
Moderowany networking 

Wydarzenie na facebook'u

Prelegenci

Anna Martens

Co-founder i CEO OnData. Zajmuje się badaniami UX, CX, komunikacji marketingowej i wsparciem sprzedaży. Wie, jak skutecznie wykorzystywać dane w biznesie i przekazuje tę wiedzę dalej. Szkoli z analizy i wizualizacji danych. Jest doktorem nauk humanistycznych, absolwentką Sorbony, medioznawcą i literaturoznawcą. Jedną z jej supermocy jest przemawianie spojrzeniem  😉.


Alina Osowska

Współtworzę Autokreację. Jestem psychologiem, a moje serce skradła psychologia społeczna. Wierzę, że wiedza na temat ludzkiego zachowania pozwala nam uświadamiać sobie swoje mocne strony. Na nich właśnie budujemy swoją silną markę, a wykorzystując je dbamy o własny PR.
Od ponad trzech lat na sali szkoleniowej oraz na scenach wydarzeń społecznych, dzielę się swoją pasją do obserwacji. Obserwacji mowy ciała oraz komunikacji interpersonalnej, a więc tego, co wpływa na skuteczną autoprezentację.
Ponad 2000 przeszkolonych osób oraz ich pozytywne opinie są dla mnie bodźcem do podejmowania ambitnych wyzwań.


Marlena Momot

Certyfikowany trener i współtwórca Autokreacji. Szkolenia opieram na pracy warsztatowej, wierząc, że najskuteczniej uczymy się tego, do czego sami dochodzimy.
Scena zawsze mnie przyciągała, a moja pasja do aktorstwa przerodziła się w miłość do występów na salach szkoleniowych, konferencjach i eventach branżowych. To tam dzielę się swoją wiedzą z autoprezentacji, były to np.: TEDxYouth, Przedsiębiorcza Kobieta, LinkedIn Local czy Absolvent Talent Days. 
Chętnie pokażę Ci jak zaprzyjaźnić się z wystąpieniami publicznymi. Przy odrobinie praktyki i wiedzy, nie będziesz mieć sobie równych na scenie!

Bartosz Groszek

Właściciel LUPIGO - Marketing Wolfpack. Od ponad 9 lat pracuje nad obecnością marek online. Zajmuje się planowaniem mediów oraz prowadzeniem kampanii marketingowych, które zawsze mocno opiera na analityce. Posiada doświadczenie w pracy zarówno po stronie Klienta jak i z ramienia agencji reklamowych. Dzięki temu wie co jest istotne przy współpracy dla obu stron. Doradza jak dobrać kanały promocji i komunikaty do stawianych celów oraz na jakie dane zwrócić uwagę w kampanii online, aby ta zrealizowała swoje cele. Prowadził działania dla takich marek jak Olimp Labs, Tymbark, G2A, Under Armour i New Balance.Autokreacja

Prowadzimy szkolenia i konsultacje indywidualne z autoprezentacji w biznesie.W naszej metodologii łączymy wiedzę psychologiczną z najlepszymi praktykami biznesowymi.
Uczymy jak prezentować się podczas spotkań z klientami, współpracownikami, czy podczas konferencji, by każdy kontakt i każde wystąpienie było okazją do budowania profesjonalnego wizerunku.
Oswajamy innych ze sceną! Dużą sceną, gdy w ciągu kilku minut docieramy ze swoim przekazem do setek osób, i z mniejszą sceną, na której występujemy codziennie w pracy, spotykając się z klientami, prowadząc spotkanie dla zespołu, czy prezentując swój produkt.
Autokreację tworzy Marlena Momot - certyfikowany trener oraz Alina Osowska - psycholog.OnData

OnData to badania dopasowane do potrzeb klienta, zrozumiała i wielowymiarowa analiza danych, a także wiarygodne i odpowiedzialne doradztwo dla klientów biznesowych. To również wsparcie klienta w podejmowaniu trafnych decyzji na podstawie precyzyjnych danych, których analiza prowadzi do praktycznych wniosków i rekomendacji.
LUPIGO

LUPIGO to agencja marketingowa, która specjalizuje się w prowadzeniu kampanii reklamowych z wykorzystaniem skutecznych narzędzi promocji. Stawiamy na otwarty dialog z Klientem i poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla jego biznesu. Tworząc odpowiednią strategię działań pomagamy prowadzić skutecze kampanie on-line.
Zobacz również:

inne Meetup wydarzenia 36-062 Zaczernie