To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja na spotkanie podróżnicze
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Zapraszamy na Przez Świat. Spotkania z podróżą w środę 13.10.2021 o 18:30 do Małej Sali Widowiskowej ACKiM UMCS Chatka Żaka. 

Tym razem przenosimy się do Chin razem z Jackiem Jakubczakiem, asystentem w Katedrze Zarządzania UMCS i podróżnikiem, który spędził kilka miesięcy w Great Area Bay- Megamieście Przyszłości

Morze przeszklonych drapaczy chmur sięgające po horyzont, megalopolis liczące ponad 70 mln mieszkańców, miasto w którym płatności gotówkowe są przeszłością a inteligente rozwiązania i ambitne projekty zapierają dech w piersiach. Miasto, które samo z siebie byłoby 12 największą gospodarka na świecie i które staje się nową Krzemowa Doliną. Czy to futurystyczną utopia ziściła się już teraz? A może jednak dystopia? Co z zarzutami o permanentną i powszechną inwigilację - czy to fakty czy tylko propaganda? Projekt połączenia Kantonu, Hongkongu, Shenzhen i wielu innych miast regionu w jeden superorganizm rodzi wiele trudności i wyzwala jeszcze więcej emocji. Zapraszamy do posłuchania o blaskach i cieniach życia w Greater Bay Area, megamieście przyszłości które rodzi się na naszych oczach.

O mnie: Asystent w Katedrze Zarządzania UMCS, z zamiłowania podróżnik, tragicznie zakochany w Azji i snowboardzie.

Zobacz również:

inne wydarzenia Lublin