To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Menadżerko, działaj z energią i zmniejsz stres! Warsztat na Festiwalu FRIS®
Wyprzedane 40,00 zł Wyprzedane

MENADŻERKO, DZIAŁAJ Z ENERGIĄ I ZMNIEJSZ STRES!

WARSZTAT NA FESTIWALU FRIS®


Twoja codzienność zawodowa to pośpiech, częstość zmian, presja wyników oraz zespół indywidualności? Prawdopodobnie często odczuwasz stres i spada poziom Twojej energii.

Zła wiadomość jest taka, że nie masz wpływu na tempo i nieprzewidywalność zmian.

Dobrą wiadomością jest to, że masz wpływ, jak komunikujesz się ze swoim zespołem i jak zarządzasz swoją energią.

Zapraszam Cię na warsztat, na którym doświadczysz narzędzia FRIS®. Dzięki niemu wzbogacisz swoją komunikację z zespołem, zaczniesz działać z nową energią i zmniejszysz skalę odczuwanego stresu.


DLA KOGO?

🔴 dla menadżerek,

🔴 dla pracowników działów HR i działów szkoleń.


JAK SKORZYSTASZ z WARSZTATU?

☑ 🔴 Poznasz narzędzie rozwojowe dla menadżerów i dla całych zespołów, które usprawnia komunikację, uwalnia energię do działania, a dzięki atmosferze współpracy zmniejsza podatność na stres.

☑ 🔴 Zrozumiesz różnice pomiędzy ludźmi w swoim zespole i będziesz umiała znaleźć wspólny język z każdym z nich.

☑ 🔴Wzbogacisz swój styl rozmowy o elementy kluczowe dla odpowiedniego stylu myślenia i działania. Dzięki temu delegowanie, udzielania informacji zwrotnej będą skuteczniejsze.

☑ 🔴Będziesz wiedziała, na czym skoncentrować się w rozmowie z poszczególnymi członkami zespołu, aby Twój komunikat celnie do nich trafił i przełożył się na działania.


EXTRA RZECZ DLA UCZESTNIKÓW WARSZTATU

🔴 Na koniec warsztatu odbędzie się konkurs, którego zwycięzca otrzyma wartościową nagrodę - Pakiet FRIS®. Pakiet obejmuje badanie FRIS® (link do kwestionariusza z pytaniami) wraz z sesją omówienia wyników (raport 20 stron). Pakiet FRIS® ma wartość 450 zł.

🔴 Wszyscy uczestnicy warsztatu otrzymają zniżkowy bon na Pakiet FRIS®.


CZYM JEST FRIS®?
FRIS® to polskie narzędzie diagnostyczno-rozwojowe, które diagnozuje Styl Myślenia. FRIS® pokazuje obszary największej efektywności zawodowej. Wyjaśnia, jak ludzie podejmują decyzje i rozwiązują problemy. Służy do zrozumienia kluczowych różnic w sposobie myślenia i działania. Pomaga poprawić jakość komunikacji. FRIS® w liczbach: 10 lat badań, wejście na rynek w 2015 r., ponad 43.000 osób przebadanych kwestionariuszem FRIS®.


CO TO JEST FESTIWAL FRIS®

Warsztat jest częścią FESTIWALU FRIS® - akcji, w ramach której 25-26 października 2019 r. są organizowane warsztaty FRIS® na terenie całej Polski. www.fris.pl/festiwal


O PROWADZĄCEJ:

Elżbieta Przywara - trenerka biznesu z praktyką 10 lat szkoleń dla międzynarodowej korporacji. Od 3 lat właścicielka własnej firmy "Szkolenia i Coachingu z Energią i Pasją". Autorka i prowadząca program coachingowo-mentoringowy MOC ENERGII DLA MENADŻERKI. W pracy z ludźmi wykorzystuje profesjonalne testy stosowane w biznesie, których jest certyfikowanym praktykiem: FRIS®, MTQ48. 

Ma doświadczenie w budowaniu i prowadzeniu cyklów szkoleń menadżerskich dla korporacji finansowej, firmy produkcyjnej i sieci sklepów odzieżowych.

Coach menadżerek, bo one stanowią największą grupę jej klientek w procesach indywidualnych.

Czerpie z wiedzy specjalistycznej (koncepcja Friedemann Schulz von Thun, teoria P. Lencioniego, Stephena R. Coveya, koncepcji Wayne W. Dreyer) oraz z psychologii procesu i filozofii uważności Jona Kabata-Zinna.

Jest styl myślenia we FRIS® to ZAWODNICZKA, bo działanie to jej naturalny żywioł. Jej styl działania we FRIS® to REALISTKA - jest pozytywnie nastawiona do ludzi, ma realistyczne podejście do trudności i skrupulatnie przygotowuje się do działań.

www.elzbietaprzywara.pl

www.szkoleniadlamenadzerek.pl


GDZIE ODBĘDZIE SIĘ WARSZTAT?

Warsztat odbędzie się w Łodzi, w sobotę 26 października w godz. 12.00-14.30. 

O dokładnym miejscu poinformuję mailem.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Łódź