Symbolika i interpretacja snów - Recall Healing / Totalna Biologia - dr Michelle Schrader / (on-line)

22 Maja 2020, 13:00 (Piątek) - 24 Maja 2020, 19:00 (Niedziela)

ON-LINE,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  RH SNY
już niedostępne 950,00 zł -
  SNY + ZWIĄZKI + RH2
już niedostępne 2 450,00 zł -
  SNY + ZWIĄZKI
już niedostępne 1 690,00 zł -
  SNY + RH2
już niedostępne 1 690,00 zł -
  Sny + RH 1 (nagranie on-line)
już niedostępne 1 450,00 zł -
  RH I (nagranie on-line) dla uczestników RH SNY
już niedostępne 650,00 zł -

Symbolika i interpretacja snów według TOTALNA BIOLOGIA / RECALL HEALING - on-line

Prowadzi: dr Michelle Schrader / USA/Texas, współzałożycielka wraz z dr Gilbertem Renaud Międzynarodowego Instytutu Recall Healing. Jej praca doktorska dotyczyła metody terapeutyczno-rozwojowej Recall Healing. Łączy w swojej pracy ciało, ducha i umysł.


Data: 22 - 24.05.2020

Godziny: 13.00 - 19.00 (czas środkowoeuropejski)

Tłumaczenie: j.polski i j.rosyjski

Kurs on-line


Celem warsztatów jest nauczenie uczestników, jak wykorzystać dowolny symbol, przekaz od podświadomości, do zwiększenia świadomości w procesie leczenia.

Uzyskasz dostęp do efektywnych narzędzi służących transformowaniu siebie samego i Twojej rzeczywistości dzięki lepszemu zrozumieniu tego, kim jesteśmy. Szkolenie pozwoli Ci głębiej zrozumieć i przyswoić podstawowe zasady rządzące zdrowiem i chorobą, opracowane w rozumieniu RH/TB.

W szkoleniu mogą brać udział osoby, które ukończyły kurs podstawowy (poziom I) Recall Healing / Totalna Biologia.

Wszystkie sygnały, które docierają do nas we śnie, są wiadomościami od mózgu, by zwrócić na coś szczególną uwagę. Każdy symbol, każda okoliczność, każde zachowanie ma swoje unikatowe i niezwykle ważne znaczenie.

Gdy w świecie rzeczywistym stykamy się z problemem, któremu świadomie nie potrafimy stawić czoła, automatyczny mózg przenosi go do zakamarków podświadomości. Pamięć mózgu nie tylko przechowuje każdy szczegół naszego życia, ale jednocześnie pod postacią snu daje nam gotowe rozwiązania wszystkich problemów.

Zrozumienie przekazów zakodowanych w snach jest niemałym wyzwaniem, ale też niezwykle istotnym i pomocnym narzędziem w odszyfrowania źródeł życiowych problemów, w tym również chorób. Właściwe odczytanie snu może pomóc w dotarciu do podłoża konfliktu biologicznego, a tym samym w dezaktywacji programu wywołującego chorobę.

Odczytanie zakodowanych nieświadomych programów uwalnia nas od powielania schematów, które w sposób nieunikniony przyciągają do naszego życia, sytuacje i ludzi odpowiadających tym wzorcom.

Warsztaty Recall Healing - SNY - symbolika i interpretacja - to potężne narzędzie pomagające w dotarciu do prawdziwego problemu, głęboko ukrytego w podświadomości.

W programie szkolenia m.im.:

  • symbole w życiu i snach,
  • znaczenie liczb: kolejności urodzenia, ogólne znaczenie głównych liczb,
  • interpretacja głównych symboli biologicznych odnoszących się do Natury (woda, słońce, ogień, las, powietrze, ziemia, kamień, itd.)
  • symbole pojawiające się w snach (m.in. zwierzęta) - ich szczegółowa interpretacja.: cechy charakteru, osoby, patologie, choroby,
  • interpretacja snów "na żywo" w czasie warsztatów,
  • inne symbole i ich interpretacja pomocna w pracy metodą Recall Healing.


Celem warsztatów jest nauczenie uczestników, jak wykorzystać dowolny symbol, przekaz od podświadomości, do zwiększenia świadomości w procesie leczenia.


Jeżeli jesteś terapeutą, lekarzem, psychologiem, psychoterapeutą a Twoim celem jest pomaganie ludziom; jeżeli chorujesz, doświadczasz bólu albo czujesz, że utknąłeś i nie spełniasz się w jakimkolwiek aspekcie życia, ten trening jest dla Ciebie.


IWW jest jedyną placówką, certyfikowaną do nauczania metody RH®/TB® w Polsce. 


Informacje organizacyjne:

Dzień przed kursem na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Po zakończeniu kursu uczestniczki/uczestnicy otrzymają skrypt w formie pdf oraz 3 miesięczny dostęp do nagrania webinaru. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM!

Osoby powtarzające kurs w ramach Szkoły IWW - prosimy o kontakt mailowy recepcja @ iww.pl w celu otrzymania kodu promocyjnego upoważniającego do udziału w kursie z 50% rabatem.

Uczestniczki/y szkolenia otrzymują dyplom ukończenia kursu i zaświadczenie ukończenia szkolenia na drukach MEN. 

- Po udziale w 3. kursach (RH I, RH II, RH III) (nie obejmuje to powtórek) Dyplom i Zaświadczenie o ukończeniu Kursu Podstawowego Recall Healing.

- Po udziale w 5 szkoleniach tematycznych (nie obejmuje to powtórek) Dyplom i Zaświadczenie o ukończeniu Kursu Zaawansowanego Recall Healing


Pozostałe kursy Totalna Biologia / Recall Healing, które można kupić w pakiecie:

- Recall Healing pozuim I - dr Michelle Schrader (18 - 20. 05)  

- Recall Healing poziom II - dr Michelle Schrader (26 - 28. 05)  Kliknij tutaj: 

- Recall Healing Związki - dr Michelle Schrader (30.05 - 01.06) Kliknij tutaj:


Więcej informacji o Recall Healing na stronie: recallhealing.pl 


Zobacz również:

szkolenia