To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Normalny
już niedostępne 220,00 zł -

Potrzebujesz miłości, nawet będąc w relacji?
Tęsknisz za bliskością?
Spotykasz niewłaściwych mężczyzn / niewłaściwe kobiety?
Zastanawiasz się, co jest z Tobą nie tak?
Boisz się samotności?
Szukasz przepisu na szczęście?


#MindcoffeeByKoźmala to projekt rozwojowy organizowany przez przez redaktor naczelną magazynu Business & Prestige, autorkę cyklu felietonów o tym samym tytule #MindcoffeeByKoźmala, który czyta setki tysięcy kobiet. Celem tego projektu jest wsparcie kobiet na drodze do budowania własnej wartości, wewnętrznej siły, wiary w siebie i swoje możliwości.

"Sekret udanej relacji, czyli jak stworzyć szczęśliwy związek?" - to temat kolejnego już warsztatu, podczas którego dowiesz się i doświadczysz:

 • Jaki jest jeden, najważniejszy sekret udanej relacji?
 • Co ma wspólnego zamówienie w restauracji ze znalezieniem właściwego partnera?
 • Dlaczego wcale nie jest trudno spotkać wartościowego mężczyznę / kobietę?
 • Jak stworzyć szczęśliwy związek?
 • Co jest najważniejsze dla długotrwałej relacji?

Program spotkania:

 • 16.00 - 16.15 - Przywitanie
 • 16.15 - 17.45 - Warsztat z Magdaleną Koźmalą, cz. I
 • 17.45 - 18.00 - Przerwa kawowa
 • 18.00 - 18.00 - Warsztat z Magdaleną Koźmalą, cz. II
 • 19.00 - 19.30 - Networking
 • 19.30 - Zakończenie

Prowadząca:

Magdalena Koźmala jest redaktor naczelną i twórczynią magazynu dla kobiet - Business & Prestige. Ukończyła prawo oraz politologię a jej misją jest wsparcie i wzmocnienie kobiet w ich samorealizacji i poczuciu wartości, w tym, że mają w sobie siłę i kompetencje, aby osiągnąć wszystko.

Pisze, uczy, szkoli, prowadzi warsztaty, występuję na konferencjach biznesowych oraz wydarzeniach rozwojowych. Jest autorką cyklu rozwojowego #MindcoffeeByKoźmala, który przeczytało już setki tysięcy kobiet. Jest master & team coachem, trenerem biznesu, ekspertką mowy ciała, budowania wizerunku i relacji w biznesie; Certyfikowana przez dr Paula Ekmana - najlepszego specjalistę w dziedzinie body language na świecie; Zdobywczyni tytułu "Laur Eksperta" za autorskie szkolenie "Mowa ciała i wykrywanie kłamstwa w biznesie"; Laureatka nagrody Polish Business Queen w kategorii Queen of Prestige.

Jako przedsiębiorczyni postanowiła podzielić się ze światem tym, co otrzymała, tworząc i produkując ogólnopolskie akcje CSR - #ProjektPomagam, w których łączy ludzi topowego biznesu i show biznesu, tworząc kampanie społeczne; Partnerka Fundacji Akogo?, Dar Szpiku, Mam Marzenie; OneDay.

Tworzyła kampanie z: Małgorzatą Kożuchowską, Agatą Kuleszą, Izabelą Kuną, Marietą Żukowską, Agnieszką Dygant, Wojciechem Mecwaldowskim, Piotrem Stramowskim, Kasią Warnke, Ewą Kasprzyk, Joanną Jędrzejczyk, Haliną Mlynkovą, Pauliną Smaszcz-Kurzajewską, Anną Dereszowską.

Współpracowała m.in. z markami: Volvo Trucks, Rockwool, Johnson & Johnson, Millennium Leasing, Wrigley, Pekabex, Bureau Veritas, Profesja, EPP.

Pasjonuje się tańcem, psychologią, otwarta na nowe wyzwania i doświadczenia podąża za mottem: "Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi…".

Business & Prestige to magazyn on-line adresowany do wszystkich kobiet, zarówno tych doświadczonych biznesowo, na wysokich stanowiskach zarządzających, ale również i tych rozpoczynających swoją przygodę zawodową, poszukujących nowych doświadczeń i otwartych na rozwój.

Naszą misją jest wspierać i inspirować kobiety do działania, dzielić się wiedzą, zachęcać do rozwoju, samorealizacji. Codziennie dostarczamy wiedzę z obszarów: Biznes, Ludzie, Kompetencje, Psychologia, Rozwój, Lifestyle, współpracując z najlepszymi ekspertami i poszukując najlepszych strategii życiowych i biznesowych w wywiadach z najlepszymi na świecie. www.businessandprestige.pl

Zapisz się i bądź z nami.

Liczba miejsc ograniczona.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Warszawa