Warsztat Mind Production 9

11 Marca 2021, 15:00-17:00 (Czwartek)

Zoom,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Warsztat Mind Production 9
już niedostępne -

Najbliższy warsztat dla profesjonalistów zamawiających produkcje reklamowe, Mind Production #9, wraca z wątkiem współpracy między klientami, producentami i reżyserami w modelu 'jeden reżyser jedno studio'.

Jeden reżyser jedno studio. Jak pracować w tym modelu?

Korzyści ze stosowania tego modelu są coraz bardziej zrozumiałe dla klientów, producentów i reżyserów, jednak praca w nim nie jest w Polsce tak powszechna jak na innych rozwiniętych rynkach (w 2019 roku było to tylko około 1/3 wszystkich produkcji).

Warsztat ma na celu przekazanie praktycznej wiedzy o tym, na czym polega praca w modelu, w którym producent i reżyser składają klientowi wspólną ofertę. Ta wiedza ma pomóc uczestnikom w ocenie czy jest to rozwiązanie dla nich oraz jak stosować je w praktyce. Prelegentami będą profesjonaliści - reżyserzy, producenci i klienci - już dzisiaj z powodzeniem stosujący ten model.

Dlaczego uważamy to za ważne?

Biała Księga Komunikacji Marketingowej wskazuje, że przetarg, w którym producent i reżyser składają wspólnie wypracowaną ofertę sprzyja efektywności produkcji i maksymalizacji wartości kreatywnej filmu. Reżyser ma wpływ na to, co producent uwzględni w swojej wycenie; producent działa na rzecz jak najbardziej efektywnego dobrania właściwych narzędzi, bo wciąż konkuruje ceną.

Taka współzależność pozwala na dopracowanie oferty i maksymalizację jakości w konkurencyjnej cenie. Upowszechniamy tę wiedzę, bo przekłada się ona na lepsze filmy powstające w wyniku efektywniejszych przetargów.

Zapraszamy!

Zobacz również:

szkolenia Produkcja filmu