To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet bezpłatny
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Pracownia Działań Kulturalnych zaprasza na Aktywną Kawiarenkę z okazji Dnia Kobiet - Koncert Miss God, pt. "Muzyka światłem malowana".

10 marca 2023 r. (piątek), godz. 18.00, wstęp bezpłatny.

Pracownia Działań Kulturalnych, ul. Witosa 15B (II piętro) Białystok, Tel. 570 137 200.

LInk do wideo z koncertu: KLIKNIJ

Pod pseudonimem Miss God ukrywa się Joanna Zubrycka - wokalistka, kompozytorka i producentka muzyczna. Z wykształcenia aktorka (absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie). Nie zamyka się w gatunkach. Zaczynała od fascynacji folklorem, ucząc się różnych technik śpiewania, w tym tzw. białego głosu, który jest charakterystyczny dla kultury ludowej. Łączy subtelną elektronikę z przyjemnym basem, etnicznymi inspiracjami i wokalnymi eksperymentami. Świadomie i po swojemu.
Występowała na wielu festiwalach muzycznych w Polsce i za granicą (Opener Festival, ShortWaves, Electronic Beats Festival, Festival Film Polska w Berlinie, Le Flux w Paryżu, Ambition Festival Londyn, Szimpla Kert Budapeszt na Węgrzech).
Skomponowała alternatywną ścieżkę dźwiękową do hiszpańskiego filmu niemego "Śnieżka" ("Blancanieves") w reżyserii Pablo Bergera, na podstawie "Baśni braci Grimm", która była prezentowana na żywo podczas pokazów filmu.
Stypendystka Prezydenta Miasta Białegostoku "Młodzi Twórcy" (2012, 2014). W 2020 i 2021 zorganizowała w Białymstoku plenerowe widowiska z koncertami i pokazami mody "Kobiety Wschodu" w ramach Festiwalu Wschód Kultury / Inny Wymiar.
Jej muzykę można również usłyszeć w spektaklach teatralnych i teatru tańca oraz gościnnie u innych artystów, tj. Lukasyno, Cira, Południce, Monilove, VSHOOD.Zobacz również:

koncerty wydarzenia Białystok