To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet z audiobookiem Fundament biznesu MLM dr Aliny Vogelgesang MEGA PROMOCJA

Bilet z audiobookiem Fundament biznesu MLM dr Aliny Vogelgesang

już niedostępne 175,00 zł -
Bilet z audiobookiem Fundament biznesu MLM dr Aliny Vogelgesang Promocyjny

Bilet z audiobookiem Fundament biznesu MLM dr Aliny Vogelgesang

już niedostępne 195,00 zł -
Bilet z audiobookiem dr Aliny Vogelgesang Normalny

Bilet z audiobookiem dr Aliny Vogelgesang

już niedostępne 245,00 zł -

To już druga edycja  szkolenia "Biznes MLM Profesjonalnie" w Warszawie. Jest to  RZECZOWE szkolenie praktyczne MBM z dr Aliną Vogelgesang niezależnej ekspertki MLM/DS pełne konkretnych wskazówek jak prowadzić stabilny biznes MLM.

 • To wyjątkowe  szkolenie dedykowane  jest dla wszystkich -  osób budujących  struktury w ramach MLM/DS niezależnie od Alina Vogelgesang Uniwersytet JAgielońskifirmy , z którą współpracują.
 • Uzyskacie wiedzę dostosowaną do SPECYFIKI RYNKU POLSKIEGO, nie amerykańskie "przeklejki", które bardzo często palą Twój rynek i zniechęcają Polaków do biznesu MLM. 
 • To unikatowe szkolenie pozwoli Tobie na natychmiastowe wprowadzenie narzędzi do stabilizacji Twoich obrotów w strukturach MLM na lata przez LATA!
 • Rozwiążesz problemy z dużymi odpadami osób ze Twojej struktury, nauczysz się budowania lojalnych zachowań Twoich klientówZe szkolenia dowiesz się:

 • Jak budować rentowny i pewny biznes MLM?
 • Dlaczego Twoje zespoły rozpadają się?
 • Jak skutecznie prowadzić duplikację w MLM?
 • "On-line" czy bezpośrednie spotkanie - co jest skuteczne w pracy MLM'owca?
 • Jak nawiązywać relacje z biznesem tradycyjnym prowadząc biznes MLM?
 • Jak zwiększać stałe obroty Twojej struktury nie sprzedając ?
 • Jak realizować "koło wzrostu efektywności" w pracy z Twoją strukturą MLM?

audiobook skuteczna rekrutacja MLM

 • Ponadto:
 • Weźmiesz udział w autorskim, praktycznym szkoleniu MBM.
 • Uzyskasz konkretną wiedzę i umiejętności dostosowane do specyfiki biznesu MLM 
 • Całe szkolenie prowadzone jest przez niezależnego eksperta MLM/DS -dr Alinę Vogelgesang.
 • Kupując bilet otrzymasz NAJNOWSZY  audiobook Fundament biznesu MLM, którego premiera odbyła się 15 lipca br.

UWAGA: szkolenie ma charakter praktyczny, więc obowiązuje LIMIT MIEJSC!

LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ i wpłat !!!

Master Business MLM- to cykl elitarnych i zawodowych szkoleń MLM prowadzonych według autorskiego programu dr Aliny Vogelgesang - autorki bestselerowych książek o MLM tzw. 'lodołamaczy opornych w MLM.

Ponad 25 tysięcy słuchaczy w 2016 roku usłyszało i uczestniczyło w wykładach i warsztatach MBM z wielu firm m.in.Forever Living Products, Amway, FM Group, Arbone, Flavon...itp.

TO niepowtarzalna okazja dla Ciebie i Twojej grupy !!! Gwarantuję satysfakcję ze spotkania i siłę i motor do pracy ! ZAINWESTUJ W GRUPĘ I ZORGANIZUJ TO SPOTKANIE !!

W szkoleniu praktycznym mogą brać udział wszystkie osoby zainteresowane tematyką MLM/DS niezależnie z jaką firmą współpracują bądź chcą współpracować.


CZAS trwania:11:00-14:00

Bilet w cenie : 175 zł (cena brutto wraz z audiobookiem) - brak możliwości zakupu biletu na miejscu

KAŻDY UCZESTNIK SZKOLENIA OTRZYMUJE W PREZENCIE AUDIOBOOK: FUNDAMENT BIZNESU MLM-dr Aliny Vogelgesang, który odbierze na miejscu szkolenia.

możliwość zakupu biletów:

 1. portal evenea.pl lub
 2. mailem: alpiogroup@gmail.com i dokonując wpłaty na konto:

Bank Zachodni WBK 69 1090 2011 0000 0001 3495 9228

ALPIO Group sp.z.o.o. ul. Strzelców Bytomskich 169/2 Bytom 41-914

NIP 6263027318

z dopiskiem: MLM Profesjonalnie + liczba osób

Alina Vogelgesang ekspert MLM/DS

Alina Jadwiga Vogelgesang- doktor nauk ekonomicznych, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Rektor Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości, Członek Business Centre Club oraz Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, wykładowca Master Business MLM, trener i doradca biznesu MLM, prekursorka MLM w nauce, autorka trzech bestselerów książek o MLM (Autorka bestsellera-pierwszej w Polsce monografii naukowej o marketingu sieciowym "Multi Level Marketing w gospodarce rynkowej", za którą w 2013 roku uzyskała prestiżową nagrodę im. prof. dr hab. Marcina Bielskiego przyznawaną przez Wyższą Szkołę Biznesu NLU w Nowym Sączu), właściciel PHU ALPIO. Przewodnicząca kapituły konkursowej MLM Business Awards, ekspert kapituły konkursowej "Współpraca sfery przedsiębiorstw i nauki" w ramach marki INNOSILESIA 2013. Autorka wielu publikacji naukowych i badań m.in. na potrzeby Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Prelegent wykładów otwartych oraz warsztatów z ramienia Fundacji FOR prof. Leszka Balcerowicza. Redaktor naukowy czasopisma ogólnokrajowego "Network Magazyn". Autorka i założycielka MBM - Master Business MLM- elitarnych szkoleń zawodowych dla branży MLM. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.alinavogelgesang.com.Zobacz również:

szkolenia Marketing sieciowy MLM/DS Pozyskiwanie klientów Przedsiębiorczość Relacje biznesowe Strategie sprzedaży Techniki sprzedaży wydarzenia 00-336 Warszawa