Najlepsze zawody pływackie- 32 Memoriał Marka Petrusewicza

11 Listopada 2021, 08:00 (Czwartek) - 13 Listopada 2021, 08:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  I blok eliminacje 11.11.2021 godz. 9.00
12 Listopada 2021 10,00 zł
  II blok FINAŁY 11.11.2021 16.30
Wyprzedane 20,00 zł Wyprzedane
  III blok eliminacje 12.11.2021 godz. 9.00
13 Listopada 2021 10,00 zł
  IV blok FINAŁY 12.11.2021 16.30
Wyprzedane 20,00 zł Wyprzedane
  Bilet całodzienny 11.11.2021 eliminacje i finały
Wyprzedane 25,00 zł Wyprzedane
  Bilet całodzienny 12.11.2021 eliminacje i finały
Wyprzedane 25,00 zł Wyprzedane

Międzynarodowy Memoriał Marka Petrusewicza, odbędzie się już 11 i 12 listopada na pływalni przy ul. Wejherowskiej 34 we Wrocławiu.

Zawody te wyróżniają się swoim integracyjnym charakterem, łącząc całe środowisko pływackie. Obok czołowych polskich i zagranicznych pływaków startują w nich również zawodnicy niepełnosprawni. Do Wrocławia przyciąga ich niezwykła atmosfera oraz cenne, niespotykane na innych zawodach pływackich nagrody. Podczas dotychczasowych edycji wielokrotnie padały Rekordy Polski Juniorów oraz Rekordy Europy.

Program zawodów

I A BLOK ELIMINIACJE

8.00-8.45 rozgrzewka

9.00-11.15 zawody grupa A

  • 50 m dowolnym kobiet eliminacje
  • 50 m dowolnym mężczyzn eliminacje
  • 100 m grzbietowym kobiet eliminacje
  • 100 m grzbietowym mężczyzn eliminacje
  • 50 m klasycznym kobiet eliminacje
  • 50 m klasycznym mężczyzn eliminacje
  • 100 m motylkowym kobiet eliminacje
  • 100 m motylkowym mężczyzn eliminacje
  • 100 m zmiennym kobiet eliminacje
  • 100 m zmiennym mężczyzn eliminacje
  • 200 m dowolnym kobiet seriami na czas
  • 200 m dowolnym mężczyzn seriami na czas

I B  BLOK ELIMINACJE

11.15-15.00 zawody grypa B

  • 200 m dowolnym kobiet seriami na czas
  • 200 m dowolnym mężczyzn seriami na czas
  • 100 m grzbietowym kobiet eliminacje
  • 100 m grzbietowym mężczyzn eliminacje
  • 50 m klasycznym kobiet eliminacje
  • 50 m klasycznym mężczyzn eliminacje
  • 100 m motylkowym kobiet eliminacje
  • 100 m motylkowym mężczyzn eliminacje
  • 100 m zmiennym kobiet eliminacje
  • 100 m zmiennym mężczyzn eliminacje
  • 50 m dowolnym kobiet eliminacje
  • 50 m dowolnym mężczyzn eliminacje
  • II BLOK FINAŁY

16.00-16.45 rozgrzewka

16.45-17.00- uroczyste otwarcie zawodów

17.00- pokaz pływania synchronicznego + dekoracja za 200zm kobiet i mężczyzn

17.15-21.00 zawody

  • 50 m dowolnym kobiet (2 serie junior i senior)
  • 50 m dowolnym mężczyzn
  • 100 m grzbietowym kobiet
  • 100 m grzbietowym mężczyzn
  • 50 m klasycznym kobiet
  • 50 m klasycznym mężczyzn
  • 100 m motylkowym kobiet
  • 100 m motylkowym mężczyzn
  • 100 m zmiennym kobiet
  • 100 m zmiennym mężczyzn
  •  4x50 m zmiennym mix (3 serie)
  • 25m dowolnym skins kobiet
  •  25 m dowolnym skins mężczyzn

III A BLOK ELIMINACJE

8.00-8.45 rozgrzewka

9.00-11.15 zawody grupa A

  • 100 m dowolnym kobiet eliminacje
  • 100 m dowolnym mężczyzn eliminacje
  • 100 m klasycznym kobiet eliminacje
  • 100 m klasycznym mężczyzn eliminacje
  • 50 m grzbietowym kobiet eliminacje
  • 50 m grzbietowym mężczyzn eliminacje
  • 200 m zmiennym kobiet seriami na czas
  • 200 m zmiennym mężczyzn seriami na czas
  • 50 m motylkowym kobiet eliminacje
  • 50 m motylkowym mężczyzn eliminacje
  • 400 m dowolnym kobiet seriami na czas
  • 400 m dowolnym mężczyzn seriami na czas

III B BLOK ELIMINACJE

11.15-14.15 zawody grupa B

  • 400 m dowolnym kobiet seriami na czas
  • 400 m dowolnym mężczyzn seriami na czas
  • 100 m klasycznym kobiet eliminacje
  • 100 m klasycznym mężczyzn eliminacje
  • 50 m grzbietowym kobiet eliminacje
  • 50 m grzbietowym mężczyzn eliminacje
  • 50 m motylkowym kobiet eliminacje
  • 50 m motylkowym mężczyzn eliminacje
  • 100 m dowolnym kobiet eliminacje
  • 100 m dowolnym mężczyzn eliminacje
  • 200 m zmiennym kobiet seriami na czas
  • 200 m zmiennym mężczyzn eliminacje

VI BLOK FINAŁY

16.00-16.45 rozgrzewka

17.00-21.00 zawody

25m zawodnicy z niepełnosprawnością intelektualną

100 m klasycznym mężczyzn Finał

100 m klasycznym kobiet Finał

100 m dowolnym mężczyzn Finał

100 m dowolnym kobiet Finał

50 m grzbietowym mężczyzn Finał

50 m grzbietowym kobiet Finał

50 m motylkowym mężczyzn Finał

50 m motylkowym kobiet Finał

4*50 m dowolnym mix (seriami na czas)

Z uwagi na sytuację pandemiczną:

1. bloki eliminacyjne będą podzielone na 2 części: pierwsza połowa zaplanowanych serii rozegranych będzie między 8.30-11.00, druga połowa od 11.15-15.30

2. Obowiązkowe jest noszenie maseczek na całym terenie obiektu

3. Zajmować będzie można jedyne co 2 miejsce siedzące

4. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wejście na obiekt będą miały jedynie osoby z "paszportem Covid"

5. Zakup biletu na eliminacje upoważnia do wejścia na 2 bloki eliminacyjne

NAGRODY - pula nagród ponad 70 000 zł!!!

  • Za 1 - 3 miejsce w każdej konkurencji indywidualnej: medale i nagrody finansowe ufundowane przez sponsorów.

Kat. Senior odpowiednio 500 zł, 300 zł, 200zł;

Kat. Junior 300 zł, 200 zł, 100 zł.

  • Dla najlepszego zawodnika i zawodniczki w każdym roczniku juniorskim (suma punktów za dwie różne konkurencje indywidualne) przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe.
  • Zwycięzcy biegu memoriałowego na dystansie 100 m. st. klasycznym mężczyzn otrzymają NAGRODĘ GŁÓWNĄ (3 000 zł kat. Senior/ 2 000 zł kat. Junior) oraz PUCHAR MARKA PETRUSEWICZA.
  • Zwyciężczyni konkurencji 100m st. klasycznym kobiet otrzyma dodatkową nagrodę rzeczową.
  • Za 1-3 miejsce w konkurencjach sztafetowych medale.
  • Za 1 miejsce w konkurencjach sztafetowych 1600zł do podziału + nagroda niespodzianka pizza?.
  • Zawodnik i zawodniczka z najwyższym wynikiem punktowym FINA otrzymają voucher na weekend w ośrodku
  • Trenerzy najlepszych zawodników (najwyższy wynik punktowy za jeden start) w kategorii junior i senior otrzymają nagrodę specjalną.
  • 3 najlepszych zawodników niepełnosprawnych (w kategorii kobiet i mężczyzn) otrzymuje nagrody finansowe za sumę punktów za 2 najlepsze starty
  • Konkurencja 25m skin nagrody finansowe za miejsca 1-2 wśród kobiet i mężczyzn:
  • 1 miejsce-1000 zł, 2 miejsce-600 zł.
  • Zawodnicy z niepełnosprawnością intelektualną otrzymują pamiątkowe medale, koszulki okolicznościowe i nagrody rzeczowe 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!


Zobacz również:

sport i rekreacja wydarzenia Wrocław