To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet normalny / miejsca siedzące nienumerowane
już niedostępne 15,00 zł -
  Bilet dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny / miejsca siedzące nienumerowane
już niedostępne 13,00 zł -

Na Forum Filmów Nie-Zwyczajnych, obraz Felixa van Groeningena pt. Mój piękny syn. Nominowani do Oscara Timothée Chalamet i Steve Carell w pierwszej tak szczerej i poruszającej opowieści o losach rodziny, która musi zmierzyć się z uzależnieniem dorastającego chłopaka. Spotkanie filmowe tradycyjnie poprowadzi o. dr Marek Kotyński CSsR, filmoznawca, teolog duchowości oraz wykładowca AKW.

Opis filmu: Historia rodziny, która musi zmierzyć się z uzależnieniem dorastającego chłopaka. To opowieść o nastolatku, który poszukuje swojej drogi. O marzeniach, które prowadzą go na skraj przepaści, a także o miłości rodziców, którzy nie potrafią wypuścić swego dziecka z objęć. To pierwszy tak szczery, prawdziwy i poruszający film o rodzinie, bezwarunkowej miłości, dumie, rozczarowaniach i nadziei.

"Mój piękny syn" to najnowsze dzieło Felixa van Groeningena (nominacja do Oscara za film "W kręgu miłości"). Scenariusz filmu powstał na podstawie wspomnień Davida Sheffa i jego syna Nica, które stały się bestsellerami, zajmując pierwsze miejsca na liście New York Timesa. Producentem filmu jest Brad Pitt i jego firma Plan B, która stoi za sukcesem nagrodzonych Oscarami produkcji "Moonlight" i "Zniewolony. 12 Years a Slave". Współautorem scenariusza jest Luke Davies, nominowany do Oscara za scenariusz do filmu "Lion. Droga do domu".
W filmie "Mój piękny syn" zobaczymy również nagrodzoną Złotym Globem gwiazdę serialu "The Affair" Maurę Tierney oraz nominowaną do Oscara Amy Ryan ("Birdman", "Gdzie jesteś, Amando?").

MÓJ PIĘKNY SYN

29.05.2021 r. godz.: 18:00.

Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B

Szczegóły: http://dobremiejsce.org/

UWAGA: Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obowiązującymi zasadami wyznaczonymi przez MINISTERSTWO KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO ORAZ GŁÓWNY INSPEKTORAT SANITARNY. Wymagane jest zakrywanie nosa i ust oraz przestrzeganie pozostałych wymogów bezpieczeństwa.

Zobacz również:

film Film fabularny wydarzenia Warszawa