Mowa ciała w praktyce. Webinar 2

10 Stycznia 2021, 19:00-21:00 (Niedziela)

Zoom - Online,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Mowa ciała w praktyce. Webinar
Wyprzedane 99,00 zł Wyprzedane
  Mowa ciała w praktyce. Webinar + Certyfikat
Wyprzedane 129,00 zł Wyprzedane

Wyginam śmiało ciało! 

Po serii webinarów ZROZUMIEĆ EMOCJE związanych z dekodowaniem sygnałów z Twarzy, zapraszam na warsztat dotyczący Ciała, czyli Jak Czytać Mowę Ciała.

Mowa ciała towarzyszy nam na co dzień. Zanim nauczymy się mówić, komunikujemy się wyłącznie niewerbalnie. Mówi się, że nasze dłonie i stopy to najbardziej szczere części naszego ciała, bo zazwyczaj pokazują, co naprawdę czujemy
Każda zmiana stanu emocjonalnego, jak stres, złe samopoczucie, podniecenie czy radość uwidacznia się w gestykulacji i ruchach ciała. Trenując pozytywną mowę ciała będziemy lepiej odbierani przez otoczenie.

Nauka około stu gestów i pozycji gwarantuje nam lepsze relacje z bliskimi, a także minimalizuje ryzyko stania się ofiarą oszustwa.

Moje szkolenia z analizy behawioralnej są zawsze bradzo praktyczne i dobrze zweryfikowane. Z czego to wynika? Musiałam sprawdzić i testować swoją wiedzę w terenie, przesłuchując oraz profilując setki ludzi. Dzięki współpracy ze służbami na całym świecie testowałam uniwersalność komunikacji niewerbalnej (lub jej brak), weryfikując wskaźniki behawioralne w zależności od obserwowanej kultury. Moja wiedza posłużyła do stworzenia ogólnoeuropejskiego programu szkoleniowego dla służb granicznych. Na lotniskach oraz przejściach granicznych weryfikowaliśmy skuteczność tych działań.

Na webinarze przedstawiam wyłącznie gesty i postawy, które okazały się przydatne i powtarzalne w mojej pracy, dopasowane do każdej sytuacji życiowej


Czego nauczysz się na warsztacie?

1. Jak różni się mowa ciała w zależności od osobowości?

2. Na co zwracać uwagę obserwując ludzi?

3. Jak rozpoznawać niespójności w zachowaniu?

4. Które gesty warto znać i zapamiętać?

5. Jak interpretować mowę ciała w kontekście?

6. Jak rozumieć wybrane zachowania głowy, ramion, rąk, dłoni, tułowia, nóg, stóp oraz calej postawy.

Trening będzie odbywał się na przykładzie zdjęć i/lub video.

Warsztat jest dla każdego, kto chciałby widzieć więcej + dla każdego, kto chciałby być bardziej uważnym na innych ludzi.


Dostępne są dwa rodzaje biletów do wyboru:

1. Bilet na warsztat online za 99 zł.

2. Bilet na warsztat + imienny certyfikat uczestnictwa od Institute of Nonverbal Communication za 129zł. 


Zajęcia odbywają się online na platformie Zoom 10.01.2020 w niedzielę o godzinie 19:00. Webinar potrwa do 21:00. Pytania i dyskusję będziemy prowadzili przez cały warsztat.

Po zakupie biletu w wiadomości zwrotnej otrzymają Państwo link do rejestracji na platformę Zoom.

Webinar będzie nagrywany, wersja nagrana będzie dostępna dla osób, które zakupiły bilet i nie byly obecne na spotkaniu.


W razie pytań: info@diananowek.com


Prowadzący: Diana Nowek

Profiler behawioralny oraz badacz komunikacji niewerbalnej. Członek International Association of Behaviour Detection & Analysis. Jako trener europejskiego programu szkoleniowego z profilowania i wykrywania kłamstwa (Predictive border profiling specialists course) szkoliła służby graniczne Unii Europejskiej oraz ONZ. Jest współautorem szkoleń z wykrywania niebezpiecznych zachowań na lotniskach i przejściach granicznych, autorem podręcznika Manual for border related behaviour recognition. W ramach swojej firmy Institute of Nonverbal Communication prowadzi badania z użyciem technologii biosensorycznych - badając reakcje odbiorców na reklamy, spoty wyborcze czy okładki magazynów. Jej specjalizacje to percepcja wyglądu oraz ekspresje mimiczne. W ramach doktoratu prowadzi badania na Vienna University of Economics and Business w Austrii.

Więcej na www.komunikacjaniewerbalna.pl

Zobacz również:

szkolenia