To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Miasto przyszłości: Przybudówki, dobudówki, nadbudówki
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

"Miasto przyszłości" to cykl warsztatów, których celem jest zastanowienie się nad wyzwaniami przyszłości takimi jak zmiany klimatu, transport i komunikacja, zmiany relacji i potrzeb społecznych w kontekście architektury miasta i życia w nim. Każdy z warsztatów prowadzi architekt wraz z zaproszonym przez siebie ekspertem z innych obszarów badania miasta. Warsztaty będą się odbywać w formie spaceru po mieście, którego początkiem będzie ZODIAK Warszawski Pawilon Architektury.

"To warsztat o tym, co dzieje się z architekturą po oddaniu do użytku. O dodawaniu i nadbudowywaniu. W wyniku natręctw, przyzwyczajeń, dziwactw, ale i indywidualnych potrzeb i zmieniających się sposobów życia."

Prowadzący:

Maciej Siuda — architekt - absolwent Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, jego praca dyplomowa XYZ STRUCTURE prezentowana była między innymi w Muzeum Guggenheima w Nowym Jorku. Zawodowe doświadczenie zdobywał między innymi w biurach w Hiszpanii (Grupo Aranea) i Japonii (Sou Fujimoto Architects). Od 2012 roku prowadzi swoją pracownię w Warszawie, pracuje także jako wykładowca w School of Form.

Mateusz Halawa - socjolog - absolwent socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. Jest doktorantem na Wydziale Antropologii The New School for Social Research w Nowym Jorku, gdzie pracował ze studentami Parsons School of Design oraz z zespołem Graduate Institute for Design, Ethnography & Social Thought. Asystent w Instytucie Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk, gdzie zajmuje się etnograficznymi badaniami i kulturową analizą życia gospodarczego

______________________________

Organizator: Fundacja Warszawski Pawilon Architektury Zodiak
Partner: Oddział Warszawski SARP
Koordynacja: Marta Wójcicka i Igor Łysiuk
Grafika: Marta Lissowska
Wydarzenie realizowane w ramach cyklu działań edukacyjnych w ZODIAKU Warszawskim Pawilonie Architektury.
Wydarzenie współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa

Regulamin COVID Fundacja

procedura postępowania COVID 19_załącznik nr 1


W przypadku rezygnacji z udziału prosimy o jak najszybszą informację na adres: kontakt@pawilonzodiak.pl

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Warszawa