To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.

PROWADZĄCY

Dariusz Paluch

Darek Paluch

Absolwent AWF w Krakowie na kierunku rehabilitacja. Jest dyplomowanym Counsellorem Gestalt. Od 2003 roku jest także certyfikowanym konsultantem Medwin Poots z uprawnieniami do posługiwania się kwestionariuszem oceny stylu pracy menedżera - Work Analyser. Ma największe doświadczenie pracy z kwestionariuszem WSA w Pathways. W 2013 roku ukończył roczny kurs Facylitacji prowadzony przez Davida Tinkera z Wielkiej Brytanii.

Związany z Pathways od 2001 r. Obecnie jako Dyrektor Zarządzający i konsultant Pathways specjalizuje się w projektowaniu programów rozwojowych oraz facylituje warsztaty dotyczące zmian w organizacjach. Zajmuje się również sprzedażą szkoleń, opracowywaniem programów szkoleniowych i konsultacjami dla działów HR. Jest współautorem projektów doradczych m.in. dla: Enersys, EuroLOT, MAN Trucks, WorkService.

W 2003 roku założył i rozwinął od podstaw dział Pathways Outdoor Integracja Przygoda obsługujący wszystkie eventy integracyjne i team buildingi outdoorowe.

Brał udział w projektach szkoleniowych m.in. dla: AmRest, Apriso, Bank Zachodni WBK, British American Tobbaco, Citi Bank Handlowy, DHL, EFL, EuroLOT, Hewitt, GlaxoSmithKline, Górażdze, ING Bank Śląski, KBC Warta, Orange, Siemens, SoftwareMind. Prowadził coaching indywidualny dla menedżerów w: ABB, FagorMastercook, Polkomtel, Santander Consumer Bank.Pracował z kadrą zarządzającą firm: AmRest, EuroLOT, FagorMastercook, MAN Trucks, Netia.

Latem amator wspinaczki skalnej, a zimą fan ski turów i jazdy poza trasą.

Joanna Sosnowska

Joanna Sosnowska

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego (filologia słowiańska) oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (finanse i bankowość). Ukończyła Szkoły coachingowe: Erickson College International, Lambent do Brasil, Coach Wise, CoachU; szkoły zarządzania zmianami: ODR, Silfra (BPI Group, metodologia PROSCI); Szkołę Trenerów: Pracownia Psychologiczna, Human Factor; Szkołę Facylitacji Pathways; Studium Mediacji a także Design Thinking Institute.

Specjalizuje się w rozwoju miękkich kompetencji menedżerskich. Jest praktykiem biznesu z ponad 18 - letnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami w prostych i złożonych strukturach funkcjonalnych i projektowych.

Posiada doświadczenie w projektowaniu i realizacji szkoleń, warsztatów, projektów doradczych oraz pracy indywidualnej nad rozwojem kompetencji osobistych w obszarach przywództwa i zarządzania ludźmi, zarządzania zmianą, coachingu menedżerskiego, zwiększania efektywności osobistej oraz komunikacji interpersonalnej.

Realizuje projekty w zakresie: wdrożenia wartości, kompetencji, rozwoju i zmiany profilu zawodowego, procesu mentoringowego, zarządzania przez cele, systemu ocen okresowych, work - life balance. Pełni rolę facylitatora spotkań grupowych.

Brała udział w projektach szkoleniowych i procesach coachingowych m.in. dla: Bank Zachodni WBK, Kredyt Bank, EFL, Credit Agricole, Atena & HJW.

Prywatnie interesuje się tańcem latynoamerykańskim i towarzyskim, organizacją kameralnych przyjęć, podróżami z wplecionymi wrażeniami z ekstremalnych parków rozrywki.

Małgorzata Daniel

Małgorzata Daniel

Doświadczona ekspertka zarządzania projektami, facylitatorka Design Thinking i trenerka kompetencji miękkich.

Swoje ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe zdobywała zarządzając międzynarodowymi projektami w IBM, nieustannie będąc zanurzona w środowisku międzynarodowym/ międzykulturowym oraz szkoląc w Polsce i na świecie. Od 3 lat zafascynowana jest metodologią Design Thinking, jej wykorzystaniem w różnych aspektach działalności organizacji i dzielenia się tą wiedzą.

Specjalizuje się w szkoleniach w takich obszarach jak Design Thinking, komunikacja międzykulturowa, zarządzanie zespołami międzykulturowymi i rozproszonymi, rozwój umiejętności komunikacji, budowanie relacji i współpracy w zespole, autentyczne przywództwo oparte na współpracy.

Z wykształcenia ekonomistka, absolwentka UE w Krakowie i Hogeschool Brabant, Breda, w Holandii jak i Wyższej Szkoły Tischnera na kierunku "Komunikacja biznesowa; Mediacje i Negocjacje".

Absolwentka Szkoły Trenerów Opartej na Empatii w Krakowie oraz licznych międzynarodowych szkoleń, warsztatów z zakresu Komunikacji Bez Przemocy. Uczyła sie m.in od Roberta Gonzalesa, Pernille Plantener, Roberta Krzisnika, Mary Mackenzie, Miki Kashtan.

Podążając za swoją nieustanną pasją uczenia się ukończyła liczne szkolenia, warsztaty i ritrity (w Polsce i na świecie) rozwijające umiejętności: komunikacji werbalnej i niewerbalnej m.in przez taniec, mindfulness, zarządzania innowacją, zarządzania energią.Osoba o licznych zainteresowaniach, ponadprzeciętnym poziomie pozytywnej energii i ciągłej chęci eksperymentowania, doświadczania, uczenia się nowych rzeczy.

Pasjonatka podróży, obywatelka świata, która czuje się jak u siebie w wielu zakątkach świata.

Jest członkiem Stowarzyszenia Międzykulturowego SIETAR Polska i Young SIETAR.