Music Jam 2021

26 Listopada 2021, 17:30 (Piątek) - 27 Listopada 2021, 18:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  bilet Music Jam
już niedostępne 30,00 zł -

Music Jam to hackathon - 24 godzinny maraton projektowy - święto muzyki i technologii w jednym. Już 26 i 27 listopada odbędzie się jego kolejna edycja. Tym razem spotykamy się w CUMACH i Budynku Dyrekcji Stoczni Cesarskiej, gdzie podczas 24h maratonu będziemy tworzyć, remiksować, bawić się muzyką i kodem niezależnie od ich postaci - czy będą to nowe utwory, wizualizacje, instrumenty czy aplikacje. Ważne jest, aby każdy z projektów łączył muzykę i nowe technologie! Wydarzenie kierowane jest do każdego fana muzyki. I tyle. Jeśli muzyka daje Ci radość, to technologia z pewnością nie będzie problemem.

https://musicjam.pl/

  • Tematem przewodnim jest "The Sound of Shipyard". Nie jest to warunek konieczny, jednak gorąco zachęcamy do wykorzystania tematu.
  • Podczas Music Jamu przygotujemy dla Was w CUMY specjalne strefy do rozstawienia instrumentów i hałasowania! Przynieś co chcesz. Nie mamy żadnych sąsiadów ;)
  • do pracy komputerowej, do Waszej dyspozycji będzie sala bankietowa DOK w Budynku Dyrekcji - będziecie mogli swobodnie przemieszczać się między lokacjami - dzieli je 500 metrów.
  • opłata rejestracyjna wynosi symbolicznie 30 zł. Dzięki tej kwocie mamy pewność, że zajmujemy miejsca tylko dla osób zainteresowanych i przeznaczymy ją na nagrody dla uczestników.
  • Sitodruk! Przynieś swoją koszulkę/bluzę by otrzymać unikatowy wzór
  • wydarzenie trwa 24 godziny - mozna w między czasie wychodzić i wracać a można być nonstop - również w nocy! Jeśli planujecie nocować zabierzcie śpiwory/karimaty - a rano powita was uroczy wschód słońca nad stocznią! 
  • żeby było nie co adrenaliny - chętni będą mogli zgłosić swoje prace w konkursie na najlepszy utwór powstały podczas Music Jam! Wasze prace ocenią Emil Miszk - kompozytor jazzowy, Krzyszto Hadrych - gitarzysta jazzowy i Oskar Pryczyniec - manager klubu Bunkier - jesteście odważni, żeby dać się poznać z jak najlepszej strony? Dla najlepszych ufundujemy vouchery do sklepów muzycznych 😃 
  • 24 godziny to długo - nie martwcie się - damy wam jeść i pić.


Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja CUMY, z siedzibą w Gdańsku, ul. Doki1, 80-863 Gdańsk. Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu dokonania zgłoszenia na szkolenie organizowane przez CUMY, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) RODO. Pani/ Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia realizacji szkolenia, przez okres nie dłuższy niż 3 lata od dnia wyrażenia niniejszej zgody. Przysługuje Pani/Panu m.in. prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania oraz usunięcia, jak również prawo do wycofania zgody. Szczegółowe informacje na temat uprawnień zostały opisane w polityce prywatności. Jeżeli ma Pan/Pani pytania dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych prosimy o kontakt za pomocą adresu e-mail: cumy.stocznia@gmail.com lub drogą listu zwykłego na adres siedziby. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przeprowadzenia procesu rejestracji udziału w w/w kursie.

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Gdańsk