Muskathlon Nepal 2023 wyjazd charytatywny

4 Listopada 2023, 10:00 (Sobota) - 12 Listopada 2023, 17:00 (Niedziela)

Zachodni Nepal,

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Udział w Muskathlonie - Nepal 2023
30 Września 2023

Muskathlon jest festiwalem biegowym 4M, którego edycje odbywają się w zapomnianych częściach świata

Nazwa wywodzi się z połączenia dwóch holenderskich słów: "muszkieter" i "maraton", które nadają temu wydarzeniu swoistego znaczenia. Ideą jest zebranie przez każdego uczestnika określonej sumy finansowego wsparcia oraz udział w Muskathlonie, organizowanym w odległym zakątku ziemi, a wszystko po to, aby stać się inspiracją, dla tych, których głosu nie słucha się w tym świecie.

To tygodniowe wydarzenie jest niezwykłym przeżyciem, w czasie którego zakosztujesz innej rzeczywistości. Staniesz przed wyzwaniami, z którymi nie masz do czynienia na co dzień. Oczywiście, zmierzysz się z wysiłkiem fizycznym (biegnąc lub idąc), ale doświadczysz też radości z pokonania wybranego dystansu oraz szczęścia ludzi, których tam poznasz i którym zostaną przekazane zebrane wsparcie finansowe.

Muskathlony odbywają się od 2012 roku w różnych częściach Europy, Afryki i Azji. Do tej pory (2021 r.), na różne cele, udało się zebrać prawie 22 000 000 Euro.

Jedziemy do Nepalu, aby przebiec lub przejść maraton lub pół-maraton. Malownicza trasa zawiedzie nas do doliny Jorayal w Zachodnim Nepalu. Start na wysokości ok. 2100 m.n.p.m a meta na wysokości ok. 1000 m n.p.m

Spotykamy się  6 listopada w Kathmandu a powrót jest 12 listopada również z Kathmandu.

Koszt od osoby: bilet lotniczy + 4000 zł (kwota minimalna ale może być większa: to są koszty organizacji wydarzenia oraz pomocy dla szkół w dolinie Jorayal. Im więcej zbierzemy, tym więcej radości przyniesiemy dla lokalnej społeczności)

Zobacz również:

inne