To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet wstępu na Networkingową
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Teraz w Bydgoszczy!

Gra biznesowa, dzięki której networking nabiera nowej definicji.

Poznawanie nowych ludzi jest ważne, ale nie zawsze proste. Podczas wielu spotkań networkingowych można spotkać się z pewną sztucznością tej sytuacji. Dzieję się to wtedy, kiedy nieznajomej osobie musimy w szybki sposób opowiedzieć o tym, co robimy, o swoim biznesie. Następnie szybka wymiana wizytówek i kolejna osoba. Brak możliwości na przełamanie "przerwszych lodów", lepsze poznanie się. Można wówczas poczuć się jak sprzedawca, a nie osoba, której zależy na budowaniu relacji.

W naszych spotkaniach jest inaczej. Najpierw tworzymy atmosferę do dyskusji i wzajemnego poznania się, by potem na tej bazie budować wartościowe biznesowe relacje.

Gra biznesowa o nazwie Networkingowa to połączenie rozrywki, wiedzy i networkingu. Te trzy cele udało nam się połączyć, dzięki unikatowej formule spotkania. W całej Polsce tego rodzaju gry prowadzimy już od blisko 10 lat. Wzięło w nich już udział ponad 200 tysięcy osób! Teraz Networkingowa zawitała do Bydgoszczy.

Co Cię czeka podczas naszego spotkania?

- atmosfera dobrej rozrywki i zabawy podczas gry w Networkingową;

- porcja biznesowej wiedzy na temat sprzedaży, marketingu, finansów, obsługi klienta, zarządzaniu - każde spotkanie to inny temat przewodni;

- pyszna kawa, herbata i drobny poczęstunek;

- komfortowa przestrzeń MDD Work Together (Toruńska 33 w Bydgoszczy)

- nagrody od partnerów naszego wydarzenia.

Co warto wiedzieć przed spotkaniem?

1. Nie musisz znać żadnych skomplikowanych zasad naszej gry biznesowej. Poznasz je na początku spotkania. Ich przedstawienie zajmuje zaledwie 3 minuty.

2. Weź ze sobą zapas wizytówek, dobry humor oraz pozytywne nastawienie.

Zobacz poniżej jak wygląda Networkingowa i dołącz do Nas!Gdzie i kiedy?

Spotkanie odbędzie się 17 października (czwartek) w godzinach 18.30 - 20.30.

Dla kogo?

Dla przedsiębiorców z regionu, którym zależy na rozwoju własnej sieci kontaktów, budowaniu trwałych relacji biznesowych, zdobywaniu nowych znajomości. 

Na spotkanie szczególnie zapraszamy te osoby, które zniechęciły się dotychczasowymi spotkaniami networkingowymi, w których uczestniczyli, a także tych przedsiębiorców, którzy w spotkaniach netwokingowych do tej pory nie brali udziału. Nachalne rozdawanie wizytówek - to nie u nas!

Ograniczona liczba miejsc:

Na naszym spotkaniu mamy ograniczoną liczbę miejsc do  40 osób. Zarezerwuj bilet dla siebie już teraz! Obowiązuje kolejność zgłoszeń. W momencie wyczerpania limitu miejsc zapisy zostaną zamknięte.
Uwaga:

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych wydarzeniach osobom, które mimo zgłoszenia chęci udziału i pobraniu biletu nie wzięły w nim udziału i nie odwołały swojego uczestnictwa na dzień przed wydarzeniem do godz. 12.00.


Organizatorzy i sponsorzy wydarzenia:

Networkingowa jest darmowym wydarzeniem, dzięki wsparciu poniższych sponsorów.

Akcelerator Wiedzy - szkolenia, warsztaty, konsultacje

Concept Games - nasze gry biznesowe w Twojej firmie

Semgo - agencja marketingu internetowego

Rozwijaj firmę w oparciu o relacje. Dołącz do naszego wydarzenia i zagraj w Networkingową w Bydgoszczy!

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Bydgoszcz