New Food Forum 2021

7 Września 2021, 09:30-16:00 (Wtorek)

Centrum Nauki Kopernik, Warszawa Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet na New Food Forum
już niedostępne 249,00 zł -

Rewolucyjne technologie roślinnych alternatyw produktów odzwierzęcych i rynek zrównoważonych rozwiązań żywnościowych rozwijają się w niesamowitym tempie.

New Food Forum to wyjątkowe wydarzenie, które ma na celu inspirować dalszy rozwój innowacyjnych technologii spożywczych poprzez zgromadzenie kluczowych interesariuszy. Łączymy sieci handlowe, producentów żywności i startupy, aby zwiększać ilość, dostępność i jakość produktów roślinnych. Zapraszamy właścicieli, dyrektorów i managerów, by podczas networkingu rozpocząć pierwsze rozmowy biznesowe.

New Food Forum to wydarzenie biznesowe, omawiające roślinne rozwiązania i trendy na rynku żywności. W roli prelegentów wystąpią eksperci i marki, które odniosły sukces, aby podzieliły się swoją wiedzą i inspirowały dalszy rozwój segmentu roślinnych alternatyw w Polsce. 

New Food Forum jest polską edycją międzynarodowego wydarzenia New Food Conference (NFC). NFC to pierwsza i największa w Europie konferencja poświęcona alternatywnym źródłom białka.

Obostrzenia Covid-19 - jako Organizatorzy wydarzenia, do wszelkich wytycznych rządowych, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom naszego wydarzenia, podchodzimy poważnie i na bieżąco je śledzimy. W tej chwili wszystko wskazuje na to, że 7 września będzie możliwość organizacji spotkania w formule stacjonarnej. W przypadku braku możliwości organizacji spotkania w formule stacjonarnej, spotkanie odbędzie się w formule online lub hybrydowej. W razie zaobserwowania u siebie objawów SARS-CoV-2 na chwilę przed terminem wydarzenia, uczestnik zobowiązuje się do niebrania w nim udziału.


Więcej informacji oraz agenda dostępne są na stronie: https://proveg.com/pl/new-food-forum/

Zobacz również:

konferencje Branża spożywcza Food&Tech Kuchnia wegańska Wegetarianizm Zdrowa żywność Żywność wydarzenia Warszawa