New Food Forum 2023

11 Maja 2023, 09:30-17:00 (Czwartek)

Centrum Nauki Kopernik, Warszawa Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet na New Food Forum
już niedostępne 399,98 zł -

Rewolucyjne technologie produktów roślinnych i rynek zrównoważonych rozwiązań żywnościowych rozwijają się w niesamowitym tempie.

New Food Forum to wyjątkowe wydarzenie, które ma na celu inspirować dalszy rozwój innowacyjnych technologii spożywczych poprzez zgromadzenie kluczowych interesariuszy. Łączymy sieci handlowe, producentów żywności, startupy i organizacje branżowe, aby zwiększać ilość, dostępność i jakość produktów roślinnych. Zapraszamy właścicieli, dyrektorów i managerów, by podczas networkingu rozpocząć pierwsze rozmowy biznesowe.

New Food Forum to wydarzenie biznesowe, omawiające roślinne rozwiązania i trendy na rynku żywności. W roli prelegentów wystąpią eksperci i marki, które odniosły sukces, aby podzieliły się swoją wiedzą i inspirowały dalszy rozwój segmentu roślinnych alternatyw w Polsce. 

New Food Forum jest polską edycją międzynarodowego wydarzenia New Food Conference (NFC). NFC to pierwsza i największa w Europie konferencja poświęcona alternatywnym źródłom białka.

Partnerami Strategicznymi New Food Forum 2023 są Ambasada Królestwa Niderlandów w Polsce, DSM, EIT Food, FOOD LAW Centrum Prawa Żywnościowego i Produktowego, Garden Gourmet, Hortimex, Oatly, Violife, a Partnerami Wspierającymi: Advalue, Sodexo, V-Label.

Dodatkowe informacje, w tym program spotkania: http://newfoodforum.pl/

Zobacz również:

konferencje Branża spożywcza Food&Tech Kuchnia wegańska Wegetarianizm Zdrowa żywność Żywność wydarzenia Warszawa