To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Forum "Nie daj się wypalić!"
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

18 stycznia 2022 r. (10:00-14:00) odbędzie się 2. Forum dyrektorek i dyrektorów bibliotek "Nie daj wypalić!" współorganizowane przez Grupę InicJaTyWy i Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego

Zapraszamy Was do rozmowy o tym jak zadbać o siebie, aby się nie wypalić zawodowo, jak znaleźć równowagę między pracą a życiem osobistym, by tego drugiego nie zaniedbać, jak wzmocnić zespół, kiedy sami potrzebujemy wzmocnienia, skąd czerpać siły do dalszego działania.

Podczas forum:

  • Sylwiusz Retowski z Uniwersytetu SWPS przedstawi najnowsze wyniki badań dotyczące satysfakcji z pracy bibliotekarek i bibliotekarzy, a Natalia Sarata z Fundacji RegenerAkcja opowie, jak zadbać o siebie, by się nie wypalić.
  • Dyrektorki i dyrektorzy z Grupy InicJaTyWy poprowadzą warsztaty na temat motywacji i komunikacji w zespole, równowagi między życiem prywatnym a zawodowym oraz sztuki doceniania siebie. Przewrotnie przyjrzą się też pracy dyrektorki / dyrektora w krzywym zwierciadle.
  • Posłuchamy rozmowy o tym, jak wspierać i być wspieranym, a na sam koniec członkinie działdowskiej lokalnej grupy dyrektorek i dyrektorów opowiedzą o sile, jaką im daje grupa.

Szczegółowy program forum: https://bit.ly/Forum_2022-01-18_program.

Forum odbędzie się na platformie Zoom. Sesja plenarna (10:00-11:05 i 13:10-14:00) transmitowana będzie również na Facebooku, natomiast w sesji warsztatowej (11:20-13:00) będą mogły wziąć udział tylko zarejestrowane osoby.

Przed wysłaniem zgłoszenia należy się zapoznać z regulaminem forum: https://bit.ly/Forum_2022-01-18_regulamin.


Zapewniamy wsparcie dla osób, które nie korzystały wcześniej z platformy Zoom lub nie czują się pewnie w jej obsłudze. Aby z tego wsparcia skorzystać - na etapie rejestracji należy zaznaczyć chęć udziału w jednym ze spotkań wprowadzających do Zooma (11 lub 14 stycznia).

Jeśli potrzebujesz pomocy w wypełnieniu formularza rejestracyjnego lub masz do nas pytania związane z forum - napisz lub zadzwoń:

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!


2. Forum dyrektorek i dyrektorów bibliotek "Nie daj się wypalić!" współorganizowane jest przez Grupę InicJaTyWy oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek.

Program Rozwoju Bibliotek wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej. W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.

Od lewej: logo Programu Rozwoju Bibliotek, logo Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, logo Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności

Zobacz również:

konferencje