To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna rejestracja
już niedostępne -

📣 Zapraszamy na Warsztaty "(Nie)widzialni"! 🌟

Cieszymy się, że jesteś zainteresowany/a naszym wyjątkowym wydarzeniem, które ma na celu podniesienie świadomości na temat niewidocznych niepełnosprawności.

📅 Data: 13.11.2023 r.

🕒 Godzina: 17:00-18:30

📍 Miejsce: Centrum Dolna Brama, ul. Dolna Brama 8, 80-821 Gdańsk, sala warsztatowa 11

Czas trwania warsztatów to ok. 90 minut

Niewidoczne niepełnosprawności, wywoływane m.in. przez stwardnienie rozsiane, cukrzycę, astmę, choroby kardiologiczne, zaburzenia neurorozwojowe czy konsekwencje leczenia onkologicznego, dotykają wielu osób w Polsce. Chociaż te niepełnosprawności nie są zawsze widoczne na zewnątrz, mają ogromny wpływ na życie tych, którzy je doświadczają.

Podczas naszych gdańskich warsztatów "(Nie)widzialni" uczestnicy dowiedzą się, jakie czynniki mogą wywoływać niewidoczne niepełnosprawności, jakie problemy codziennie napotykają osoby z tymi niepełnosprawnościami w codziennych sytuacjach: w komunikacji miejskiej, w urzędzie, w sklepie czy na parkingu. Będą mieli okazję zrozumieć, dlaczego te problemy są często nierozumiane przez otoczenie oraz jak pomagać osobom z niepełnosprawnościami.

👥 Nasze warsztaty to także doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami. Biorąc udział w naszym wydarzeniu, wspólnie możemy budować społeczeństwo pełne zrozumienia i empatii.

Warsztaty dedykowane są dla mieszkanek i mieszkańców Gdańska. Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach będzie wypełnienie po zakończeniu spotkania specjalnej ankiety, w której zapytamy uczestników, czy dzięki warsztatom zwiększyli swoją wiedzę i poziom świadomości nt. niewidocznych niepełnosprawności. Ankieta będzie krótka i składać się będzie wyłącznie z pytań zamkniętych. Wypełnienie jej zajmie Ci maksymalnie 2-3 minuty.

Liczba uczestników warsztatów jest ograniczona. Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego otrzymasz w ciągu 48 godzin e-mail z potwierdzeniem rejestracji lub informacją o wpisaniu na listę rezerwową. Jeśli e-mail nie dotrze, prosimy o kontakt na adres [email protected]

Jeśli nie będziesz mógł/ mogła uczestniczyć, a dokonałeś/aś już rejestracji, prosimy o przesłanie takiej informacji na adres [email protected]. Dzięki temu będziemy mogli zapewnić miejsce innym zainteresowanym uczestnikom.

Warsztaty w Gdańsku dofinansowano w ramach Gdańskiego Funduszu Równości. Dofinansowano ze środków Miasta Gdańsk. Rejestrując się, oświadczasz że jestem mieszkanką/mieszkańcem Gdańska.

#Niepełnosprawność #Warsztaty #Świadomość #ProjektNiewidzialniZobacz również:

szkolenia Fizjoterapia Lekarstwa Medycyna Neurologia Neuropsychologia Neurorehabilitacja Psychologia Rehabilitacja Zdrowie Zdrowie psychiczne wydarzenia Gdańsk