To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna rejestracja
już niedostępne -

UWAGA! Warsztaty zostały odwołane z przyczyn niezależnych od Organizatora! 

Przepraszamy za niedogodności i serdecznie zapraszamy na nasze warsztaty w przyszłości. 

Wszystkie bieżące informacje o projekcie "(Nie)widzialni" znajdują się na www.facebook.com/projekt.niewidzialni---------------------------------------------------

📣 Zapraszamy na Warsztaty "(Nie)widzialni"! 🌟

Cieszymy się, że jesteś zainteresowany/a naszym wyjątkowym wydarzeniem, które ma na celu podniesienie świadomości na temat niewidocznych niepełnosprawności.

📅 Data: 19.06.2024 r.

🕒 Godzina: 16:00-18:45 (z przerwą)

📍 Miejsce: Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 Szczecin (al. Wojska Polskiego 63, 71-476 Szczecin), sala 4/18

Niewidoczne niepełnosprawności, wywoływane m.in. przez stwardnienie rozsiane, cukrzycę, astmę, choroby kardiologiczne, zaburzenia neurorozwojowe czy konsekwencje leczenia onkologicznego, dotykają wielu osób w Polsce. Chociaż te niepełnosprawności nie są zawsze widoczne na zewnątrz, mają ogromny wpływ na życie tych, którzy je doświadczają.

Podczas naszych szczecińskich warsztatów "(Nie)widzialni" uczestnicy dowiedzą się, jakie czynniki mogą wywoływać niewidoczne niepełnosprawności, jakie problemy codziennie napotykają osoby z tymi niepełnosprawnościami w codziennych sytuacjach: w komunikacji miejskiej, w urzędzie, w sklepie czy na parkingu. Będą mieli okazję zrozumieć, dlaczego te problemy są często nierozumiane przez otoczenie oraz jak pomagać osobom z niepełnosprawnościami.

👥 Nasze warsztaty to także doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami. Biorąc udział w naszym wydarzeniu, wspólnie możemy budować społeczeństwo pełne zrozumienia i empatii.

Warsztaty dedykowane są dla pełnoletnich mieszkanek i mieszkańców Szczecina. Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach będzie wypełnienie po zakończeniu spotkania specjalnej ankiety, w której zapytamy uczestników, czy dzięki warsztatom zwiększyli swoją wiedzę i poziom świadomości nt. niewidocznych niepełnosprawności. Ankieta będzie krótka i składać się będzie wyłącznie z pytań zamkniętych. Wypełnienie jej zajmie Ci maksymalnie 2-3 minuty.

Liczba uczestników warsztatów jest ograniczona. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego otrzymasz e-mail z potwierdzeniem rejestracji lub informacją o wpisaniu na listę rezerwową.

Jeśli nie będziesz mógł/ mogła uczestniczyć, a dokonałeś/aś już rejestracji, prosimy pilne o przesłanie takiej informacji na adres [email protected]. Dzięki temu będziemy mogli zapewnić miejsce innym zainteresowanym uczestnikom.

Warsztaty dofinansowano ze środków budżetu Miasta Szczecina.

#Niepełnosprawność #Warsztaty #Świadomość #ProjektNiewidzialni


Zobacz również:

szkolenia Fizjoterapia Lekarstwa Medycyna Neurologia Neuropsychologia Neurorehabilitacja Psychologia Rehabilitacja Zdrowie Zdrowie psychiczne wydarzenia Szczecin