NLS Hipnotyczny Seks - Kurs technik seksualnych 24-25.09 Sopot

24 Września 2022, 12:00 (Sobota) - 25 Września 2022, 18:00 (Niedziela)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet standardowy
Wyprzedane 2 970,00 zł Wyprzedane

NLS Hipnotyczny Seks - Kurs technik seksualnych


Jak przeciętnie wyglądający facet może stać się seksualną obsesją kobiety

Czyli NLS Hipnotyczny Seks

Czy zdarzyło Ci się, że w trakcie seksu kobieta:

Nie potrafiła się skupić na chwili bieżącej i myślami błądziła w okolicy pracy, dzieci, zakupów czy rachunków?

Starała się oddać Tobie i chwili bieżącej, ale nie za bardzo jej to wychodziło i jej energia / pasja były co najwyżej… przeciętne?

Czuła podniecenie, ale pomimo tego, że była podniecona, nie potrafiła osiągać orgazmów? Bądź miewa je z Tobą bardzo rzadko?

Poznaj tajemniczą metodę (znają ją tylko czytelnicy książki Zostań Jej Obsesją oraz nieliczni kursanci którzy mogli wziąć udział w szkoleniu po otrzymaniu specjalnego zaproszenia; szkolenie jest zamknięte i dla wybranych osób - nie każdy jest… na tyle tolerancyjny i otwarty aby uczyć się tak bezpośrednio i bezpruderyjnie technik seksualnej komunikacji), która łączy niezwykle perswazyjne hipnotyczne wzorce lingwistyczne z wyjątkowo erotycznymi technikami tantry seksualnej.

Za pomocą słów, wypowiadanych tuż przed seksem oraz w trakcie, będziesz mógł pomóc partnerce skupić się w 100% na tej chwili, teraz, z Tobą. Spotęgowaniu doznawanych bodźców oraz stosując techniki warunkowania, sprawić, że coraz łatwiej będzie osiągać orgazmy oraz różne orgazmy… Nie tylko łechtaczkowy, ale i waginalny, czy analny.

Czy jesteś gotów na to, aby twoja partnerka stała się bestią która ma orgazmy jak z karabinu maszynowego? Pamiętaj, że konsekwencją zastosowania tych metod, będzie jej rozbudzona seksualność i zwiększony apetyt na…

Ale nie przejmuj się. Sprostasz mu, gdyż również w ramach programu nauczysz się ćwiczeń, które wzmacniają potencję i zwiększają kontrolę nad Twoim orgazmem. Będziesz mógł z łatwością przedłużyć stosunek tym samym dając swojej partnerce orgazmy, zaś samemu na koniec z łatwością osiągając swój.

W ramach programu kursu, przeprowadzimy Cię od pierwszych erotycznych słów na wzbudzanie podniecenia u kobiety, poprzez wzorce potęgujące te podniecenie, na końcu zaś uzupełniając o dodatkowe techniki potęgujące te wzorce. Nauczysz się również jak pisać wiadomości do swojej seksualnej partnerki, aby w trakcie dnia zaszczepiać jej idee namiętnego seksu przy najbliższym spotkaniu z Tobą.

Poznasz narrację nie tylko rzeczywistości ale i fantazji, abyś mógł zaszczepiać w jej umyśle frywolne idee, które poszerzą jej kopertę dopuszczalnych zachowań seksualnych.

Masz ochotę na coś nowego w łóżku? Albo poza łóżkiem? Teraz będziesz wiedział jak to z łatwością zrobić, aby proces przejścia u kobiety z "nie" do "tak" był jak najbardziej płynny i nie budził jej oporów. Nauczysz się to robić w zgodzie z jej wartościami, i tym samym spójnym dla jej umysłu.

Używając zaś metod Hipnotycznego Seksu staniesz się jej źródłem ekscytacji, frywolnego i radosnego seksu. Zostaniesz Jej Obsesją.


Zakres szkolenia:

  • Czyste zaawansowane techniki seksualne oraz NLP


Dodatkowe korzyści:

  • Unikatowe materiały
  • Narzędzia i strategie nie udostępniane na szkoleniach
  • 2 godziny darmowych konsultacji po szkoleniu

Materiał opracowany przez Macieja Czekaja, autora dwóch książek:

http://sensus.pl/view/4345k/1/uosse2.htm
http://sensus.pl/view/4345k/1/dyresp.htmPrzez 2 dni kursu NLS Hipnotyczny Seks prowadzić Cię będzie:

Doświadczony trener NLP z wieloletnim stażem zawodowym, specjalista ds. komunikacji międzyludzkiej, ekspert mowy ciała

Yebi - wieloletni praktyk i mistrz uwodzenia. Aktywny w szkole NLS od samego początku. Bohater książki "Alchemia Uwodzenia"

http://sensus.pl/view/4345k/1/uwo2vv.htm

Zobacz również:

szkolenia Uwodzenie wydarzenia Sopot