{ODWOŁANE} Rocznica przyznania literackiej Nagrody Nobla Oldze Tokarczuk

10 Października 2020, 18:30 (Sobota)

Arsenał Miejski, Wrocław Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Każda osoba może pobrać maksymalnie dwie wejściówki, zamówienia ponawiane będą usuwane przez organizatora. Rocznica przyznania Nobla Oldze Tokarczuk

Każda osoba może pobrać maksymalnie dwie wejściówki, zamówienia ponawiane będą usuwane przez organizatora.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Szanowni Państwo,

w trosce o Państwa zdrowie oraz w związku z nowymi obostrzeniami epidemicznymi, które zaczną obowiązywać w Polsce od 10 października 2020, z przykrością informujemy o zamknięciu dla publiczności wydarzenia "Rocznica przyznania Literackiej Nagrody Nobla Oldze Tokarczuk", organizowanego przez Fundację Olgi Tokarczuk, Bruno Schulz. Festiwal i Wrocławski Dom Literatury.

Informujemy, że czytanie w wykonaniu Olgi Tokarczuk i Mai Ostaszewskiej będziemy transmitować na żywo na kanałach facebookowych organizatorów: Fundacji Olgi Tokarczuk, Bruno Schulz. Festiwal, Wrocławskiego Dom Literatury, Wrocławia Miasta Literatury, Visit Wroclaw, Wroclaw [Wroclove] od godziny 18.30.

Koncert Marii Peszek zostanie zarejestrowany i udostępniony publicznie w formie filmu w terminie późniejszym.

Prosimy o zrozumienie dla naszej decyzji. Do zobaczenia jak najszybciej!

Organizatorzy


****

Czytanie przez Olgę Tokarczuk fragmentów jej zapowiedzianej na listopad nowej książki "Czuły narrator" + czytanie fragmentów twórczości nowej noblistki lub noblisty przez Maję Ostaszewską (nazwisko laureatki lub laureata Nobla 2020 poznamy w czwartek 8 października) + koncert Marii Peszek

Termin: 10 października 2020, godz. 18.30 (wpuszczanie publiczności od 17.00 do 18.00)

Miejsce: Arsenał Miejski we Wrocławiu, ul. Antoniego Cieszyńskiego 9

Organizatorzy: Wrocław Miasto Literatury UNESCO, Fundacja Olgi Tokarczuk, Bruno Schulz. Festiwal, Wrocławski Dom Literatury

  • Wstęp wolny na podstawie bezpłatnych wejściówek
  • Jedna osoba może pobrać maksymalnie 2 wejściówki
  • Wszystkie osoby przebywające na terenie Arsenału Miejskiego obowiązywać będzie bezwzględny nakaz noszenia maseczek. Osoby nie mogące dostosować się do tego wymogu prosimy o śledzenie wydarzenia online
  • Wejście na wydarzenie będzie możliwe za okazaniem wejściówki i przekazaniem organizatorom wydrukowanego i uzupełnionego oświadczenia COVID-19. Oświadczenie pobrać można TUTAJ.
  • Pobranie wejściówki równoznaczne jest z akceptacją Regulaminu, który dostępny jest TUTAJ.

Olga Tokarczuk, laureatka Nobla i Bookera, przeczyta ze sceny w Arsenale Miejskim fragmenty zapowiedzianej na jesień tego roku książki "Czuły narrator" (Wydawnictwo Literackie), na którą składać się będzie dwanaście esejów i wykładów. Z kolei Maja Ostaszewska przybliży zgromadzonej publiczności fragmenty twórczości noblistki lub noblisty, której/go nazwisko poznamy dwa dni wcześniej (ta część wydarzenia będzie transmitowana online).

W trakcie wydarzenia będzie można kupić książki Olgi Tokarczuk oraz ozdobić je specjalnym okazjonalnym ekslibrisem. Co ważne, z uwagi na ograniczenia czasowe i zabezpieczenia epidemiologiczne nie będzie możliwości uzyskania autografu Noblistki.

Po czytaniach odbędzie się koncert Marii Peszek z zespołem, jednej z najbardziej bezkompromisowych artystek obecnych na polskiej scenie muzycznej, której twórczość jest wyjątkowo bliska Oldze Tokarczuk. Pisarka sama zaproponowała artystkę podczas programowania tego wydarzenia.

Koncert oraz czytania odbędą się w ramach Jesieni we Wrocławiu Mieście Literatury. Organizatorami są: Wrocław Miasto Literatury UNESCO, Fundacja Olgi Tokarczuk, Bruno Schulz. Festiwal i Wrocławski Dom Literatury.

Program całej Jesieni we Wrocławiu Mieście Literatury znaleźć można TUTAJ.

Szczegóły na www.literatura.wroclaw.pl

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Wrocław