Noc filmowa

22 Kwietnia 2022, 19:30 (Piątek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Noc filmowa 1
już niedostępne -

Halo, halo, czy mamy tu jakiś filmowych maniaków? Pora zregenerować siły po świętach i spędzić czas ze znajomymi przy popcornie i pysznych napojach na naszej nocy filmowej, która odbędzie się w Bibliotece Oliwskiej już 22 kwietnia, o godzinie 20:00! Planujemy wyświetlić takie filmy jak:

"Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach" ("How to Talk to Girls at Party"), Wielka Brytania 2017, 102 min., reż. John Cameron Mitchell

Londyn, 1977 rok. Młody punk Enn wraz ze swoimi kumplami Johnem i Vic'iem przypadkowo trafiają na dziwną imprezę studentów z zagranicznej wymiany. Na domówce Enn spotyka piękną i tajemniczą Zan, która chce, by chłopak "pokazał jej" punk. Zaczyna się 24- godzinna przygoda pełna muzyki, imprezowania i niszczenia mienia publicznego. Bohater szybko zakochuje się w dziewczynie, która tak naprawdę jest kosmitką, a rzekoma zagraniczna wymiana okazuje się być z innej galaktyki.

"Strefa komfortu" (Safe Spaces"), USA 2020, 93 min., reż. Daniel Schechter

Josh jest profesorem na nowojorskiej uczelni. Podczas wykładu wpędza jedną ze swoich studentek w zakłopotanie, za co musi ponieść konsekwencje, które w najgorszym wypadku mogą skutkować nawet utratą pracy. Mężczyzna postanawia złapać oddech i przemyśleć całą sytuację. W tym celu decyduje się spędzić weekend w gronie swoich bliskich.

Musimy też zaznaczyć, że pomysł powstał w ramach naszej wspólnej chęci pomocy Ukrainie. Dlatego też na naszych pokazach będzie wystawiona puszka, do której będzie można wrzucić symboliczny datek!

Zobacz również:

film wydarzenia Gdańsk