To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Tura 1 - godz. 16.00
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Tura 2 - godz. 17.00
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Tura 3 - godz. 18.00
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Podczas Nocy Innowacji na Politechnice Wrocławskiej odbędą się pokazy, prelekcje i warsztaty, w których wziąć udział mogą zarówno dorośli, jak i dzieci. Przybliżymy zagadnienia, które już teraz kształtują naszą codzienność lub będą miały wpływ na nieodległą przyszłość ludzkości. 

Wydarzeniu towarzyszy wystawa pt.: "Kosmos bliżej nas" (hol bud. D-21, pl. Grunwaldzki 11). Ekspozycja poświęcona będzie turystyce kosmicznej, lotom suborbitalnym, projektom pierwszych baz marsjańskich oraz wizji życia pierwszych mieszkańców Marsa.

"Eyetracking w praktyce - dowiedz się na co naprawdę patrzysz" 

Jak działa ludzi wzrok i dlaczego w ogóle ruszamy oczami? Czy wiesz, że nie wszystko na co patrzysz zapamiętujesz, a nie wszystko co pamiętasz jest tym, na co patrzyłeś? Przyjdź i poznaj ciekawostki dotyczące działa ludzkiego wzroku. Prezentację uzupełnimy częścią praktyczną, w trakcie której pokażemy, jak zarejestrować ruch oczu oraz jak działają urządzenia, które to potrafią. Będzie można również zarejestrować swoją ścieżkę patrzenia na stronie internetowej lub reklamie video.

Wiek uczestników: 16+ 
Godzina rozpoczęcia: 16.00, 17.00, 18.00 
Czas trwania: 45 min. 
Miejsce: Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej, pl. Grunwaldzki 11, (Wrocław, bud. D-21, sale 337 i 338 - zbiórka w holu na parterze). 
Miejsce zbiórki grup: hol na parterze budynku.
Limit miejsc: 12 

Uwaga: laboratorium jest zlokalizowane w innej części budynku niż pozostałe punkty programu. Przewodnik doprowadzi grupy do sal.

Uczestnictwo w Nocy Innowacji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu wydarzenia i regulaminu sal i laboratoriów PWr.

Zobacz również:

imprezy wydarzenia Wrocław