To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Jak z pomocą internetu zdobyć klientów w nowej rzeczywistości?
już niedostępne -

Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza, Lider ISP 3: Technologie ekoefektywne w produkcji, przesyle, dystrybucji i zużyciu energii i paliw oraz w budownictwie,  Lider ISP 4: Technologie medyczne w zakresie chorób cywilizacyjnych i okresu starzenia, ma przyjemność zaprosić na spotkanie pt. "Jak z pomocą internetu zdobyć klientów w nowej rzeczywistości ?".

Wydarzenie w formule online odbędzie 25 lutego 2021 r. o 13.00 na platformie zoom.

Podczas warsztatów pokażemy:

1. Jakie elementy mają wpływ na widoczność strony internetowej Twojej firmy w wyszukiwarce.

2.  Na co warto zwrócić uwagę tworząc treści na stronę?

3. Jakie możliwości daje wizytówka na Mapach Google?

4. Jak mierzyć ruch na stronie i wiele innych oraz gdzie szukać wsparcia w ramach programu Firmy Jutra?

Udział w szkoleniu to pierwszy krok w programie Firmy Jutra. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników, który zarejestruje się na warsztaty otrzyma dostęp do unikalnego kursu wideo, poświęconego analityce i reklamie w internecie, linki do przydatnych narzędzi i kursów oraz możliwość wzięcia udziału w dyżurach eksperckich i indywidualnych konsultacjach z doradcą Google.

Eksperci:

Wioleta Magdziarz - doradca Google w programie Firmy Jutra, w którym pomaga firmom zbudować i umocnić ich pozycję w internecie. Skutecznie analizuje, wyciąga wnioski i buduje strategie rozwoju zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw. Przez 4 lata wspierała polskich przedsiębiorców, jako doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje. Jej specjalizacją są nowe media i marketing online.

Zobacz również:

inne