Nowy Kod NLP

19 Września 2024, 09:00 (Czwartek)

Chylice Zobacz na mapie

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet regular
18 Września 2024, 23:59 3 900,00 zł


POZNAJ NAJNOWSZE NARZĘDZIA NLP!

 • Dołącz do elitarnego grona i poznaj zupełnie nowy wymiar sztuki NLP!
 • Podczas 4 dniowego szkolenia odkryjesz najnowsze podejście do NLP.
 • Poznasz narzędzia, które John Grinder stworzył jako rozwój NLP. 
 • Nauczysz się technik, które zmieniają i udoskonalają klasyczne podejście do NLP.
 1. Dowiesz się czym jest Nowy Kod NLP, jakie są jego założenia, czemu powstał i jak różni się od klasycznego kodu.
 2. Jako jedna z niewielu osób w Polsce, poznasz najnowsze narzędzia NLP.
 3. Doświadczysz High Performance State - stanów bardzo wysokiej wydajności, skupienia i efektywności. W takich stanach łączysz się mocno z umysłem podświadomym (bez hipnozy!), podnosi się Twoja kreatywność, przychodzą zupełnie nowe rozwiązania.
 4. Poznasz GRY Nowego Kodu NLP - pozwalające wejść w High Performacne State. Zobacz, jak łatwo je stosować zarówno z dziećmi, jak i z kadrą kierowniczą, zmieniając ich stan na optymalny.
 5. Zobaczysz jak pracować na poziomie intencji, i jak z tego poziomu zmieniać zachowania własne czy klienta.
 6. Uzyskasz jeszcze głębsze połączenie z podświadomością. Nauczysz się odczytywać subtelne sygnały z Twojej podświadomości i komunikować się z nią w każdej sytuacji. Dowiesz się jak identyfikować sygnały SOS od Twojej podświadomości.
 7. Nauczysz się zakładać FILTRY podświadomości, które będą chroniły Cię podczas pracy coacha, czy przy kontaktach z innymi ludźmi.

UWAGA: Szkolenie tylko dla osób, które ukończyły minimum kurs Praktyk NLP. Jeśli nie ukończyłeś Praktyka NLP, a zależy Ci na poznaniu Nowego Kodu NLP, możesz wykupić u nas Pakiet tych dwóch szkoleń w atrakcyjnej cenie. Skontaktuj się z nami: [email protected]


MIEJSCE:  WARSZAWA

TERMIN: 19 - 22.09.2024, godziny: 9:00 - 19:00 

PROWADZĄCY: 

Sławomir Rak - Trener i coach, certyfikowany przez Johna Grindera trener NLP, master NLP, coach poczucia wartości. Kieruje się zasadą łączenia w pracy skuteczności i przyjemności. Jako trener szczególnie ceni sobie profesjonalne i entuzjastyczne podejście do rozwoju, oraz inspirowanie do osiągania celów w różnych dziedzinach funkcjonowania człowieka. Jego misją jest pomoc klientom w odzyskiwaniu 100% wpływu na swoje życie i budzenie ich potencjału. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu: NLP, budzenia poczucia wartości i pewności siebie, zarządzania emocjami i stresem, komunikacji, budowania i rozwoju zespołu (budowanie zaufania, rozwiązywanie konfliktów), mistrzostwo osobiste (metodą coachingową).

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Chylice