To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Spotkanie online - Nowy Ład dla przedsiębiorców
już niedostępne 10,00 zł -

W nowym roku czekają nas duże zmiany w rozliczaniu podatków. 29 października 2021 r. zakończyły się prace legislacyjne w Sejmie i Senacie nad podatkową częścią Polskiego Ładu. 

Oznacza to, że od 1 stycznia 2022 r. przedsiębiorcy będą prowadzili swoje firmy w nowej rzeczywistości podatkowej. Nowelizacja ustaw o podatku od osób fizycznych, o podatku dochodowym od osób prawnych oraz niektórych innych ustaw, tzw. Polski Ład, między innymi wprowadza szereg zmian oraz ulg dla przedsiębiorców. Po wdrożeniu w życie programu Polski Ład podatników czeka prawdziwa rewolucja. Czasu na przygotowanie się do zmian będzie niewiele, warto przygotować się wcześniej i ustalić jak planowane zmiany wpłyną na przedsiębiorstwo oraz gdzie szukać oszczędności by zamortyzować negatywne zmiany.

Zapraszamy na spotkanie online z Renatą Sieler 

Księgowa z pasją. Mentor i trener biznesu. Doradca przedsiębiorczości. Specjalista ds. wdrażania efektywnych procedur standaryzacyjnych w biznesie. Z wieloletnim, praktycznym doświadczeniem w zakresie budowania biznesu oraz funkcji finansów w organizacjach. Prowadząca restrukturyzacje firm oraz doradztwo strategiczne, koncentrujące się na zarządzaniu procesem tworzenia wartości firmy (programy rozwoju, programy naprawcze). Autorka programów szkoleniowych z zakresu przedsiębiorczości, podatków, księgowości, zarządzania własną firmą.

Zobacz również:

szkolenia