To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Udział w warsztacie dla 1 osoby - cena standardowa

dostępnych: 3

już niedostępne 120,00 zł -
  Zakup dwóch lub więcej biletów w pakiecie - cena standardowa

dostępnych: 2

już niedostępne 110,00 zł -
  Udział w warsztacie dla 1 osoby - cena promocyjna obowiązująca do 9 stycznia włącznie

dostępnych: 0

Wyprzedane 110,00 zł Wyprzedane
  Zakup dwóch lub więcej biletów w pakiecie - cena promocyjna z dodatkowym rabatem - cena obowiązująca do 9 stycznia włącznie

dostępnych: 0

Wyprzedane 99,00 zł Wyprzedane

Masz często poczucie, że nie nie nadążasz? Twoja liczba obowiązków się piętrzy, często się z czymś spóźniasz, jesteś sfrustrowana/y tym, że doba jest za krótka? 

Czujesz się przytłoczona ciągłym żonglowaniem pomiędzy swoimi rolami życiowymi - mamy, córki, pracownicy, bizneswoman, przyjaciółki, siostry? (tudzież: męża, syna, pracownika, przedsiębiorcy, brata, kumpla)
Weź głęboki oddech. Jesteś ważna/y. Twoje potrzeby są ważne. Twoje życie jest ważne i możesz je przeżyć je tak, żeby na koniec powiedzieć "och, takim życiem warto było żyć!". Możesz realizować swoje marzenia, cele, plany. Nie szefa. Nie teściowej. Twoje.

Dzisiejsze czasy mają to do siebie, że mogą nas przytłaczać nadmiarem informacji, obowiązków, spraw do załatwienia. Zadań na niekończących się listach "TO DO". To, co możesz zrobić to nauczyć się dokonywać wyborów i angażować się w działania zbliżające Cię do wartości. Żyć bardziej świadomie i intencjonalnie. A nie na autopilocie. 

Chciałbyś/abyś zamienić napięcie i podenerwowanie na zadowolenie, spokój, ulgę?

Zapraszam Cię na warsztat "Jak nie być w ciągłym niedoczasie - warsztat o życiu, jakim chcemy żyć".

Blisko mi do słów Brooke McAlary, autorki książek "Prostota" i "Powoli": "Życie to coś więcej niż przedzieranie się przez listy rzeczy do zrobienia." (…) Skomplikowane zarządzanie czasem to nie moja bajka. Proste pomysły, które pomagają nam robić mniej i żyć pełniej - oto nasz cel." Dlatego na tym warsztacie nie znajdziesz informacji o tym jak tworzyć harmonogramy i listy zadań, nie dowiesz się na nim jakie apki ściągnąć, żeby lepiej ogarniać projekty ani jak zrobić jeszcze więcej w krótszym czasie. Nie będzie też o tym jak wcisnąć więcej obowiązków w dobę ani, tym bardziej o tym jak spać krócej, żeby ze wszystkim zdążyć.

Będzie za to o tym jak znajdować w życiu czas na to co dla nas ważne i mieć dość czasu, żeby porządnie się wyspać :-) I znaleźć też czas na spokojne wypicie kawy, spacer, książkę.

Moim zdaniem w życiu nie chodzi o to, żeby być hiper-produktywnym, tylko aby żyć takim życiem, abyśmy jak częściej mogli/mogły powiedzieć "o, dla takich chwil warto żyć!". 

To będzie warsztat, dzięki któremu:- nauczysz się selekcjonować aktywności i mądrze wybierać to co naprawdę jest dla Ciebie ważne,- przestaniesz działać na autopilocie i zaczniesz żyć życiem, którym warto żyć,- nauczysz się zamieniać "muszę", "trzeba", "powinnam" na "chcę", "decyduję się", "wybieram",- przyjrzysz się tym momentom, kiedy czas przecieka Ci przez palce i zaplanujesz jak "pozatykać" te dziury, w których czas gdzieś magicznie ucieka,- poznasz wskazówki dotyczące zarządzania swoją energią, dzięki którym będziesz mniej zmęczona i będziesz miała więcej sił i energii na to, co dla Ciebie ważne.

Jeśli chcesz zrobić ważny krok w drodze do życia, którym warto żyć, zapraszam Cię na ten warsztat :-)

Spotykamy się 16 stycznia wieczorem w Dobrym Miejscu przy al. Wojska Polskiego w Warszawie.

Bilet na warsztat: 120 zł

W przypadku zakupu biletu do 9 stycznia obowiązuje cena promocyjna - 110 zł. 

Jeśli zapiszesz się razem z drugą osobą (np. z koleżanką, przyjaciółką, mężem czy równie zapędzonym jak Ty kolegą z pracy) i kupicie 2 lub więcej biletów w pakiecie, również do 9 stycznia, każdy z Was zapłaci 99 zł.

O prowadzącej:

Karolina Buszkiewicz - jestem psycholożką, coachem (akredytacja ACC ICF) i trenerką. Najczęściej pracuję z kobietami, które zamiast przejmować się tym co myślą o nich inni, chcą w końcu zaakceptować siebie takimi jakie są, pozwolić sobie na bycie niedoskonałymi i poczuć się ze sobą dobrze. Dużą przyjemność i satysfakcję sprawia mi towarzyszenie im w odkrywaniu ich wewnętrznych skarbów i procesie budowania samoakceptacji i miłości do siebie.
Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, Szkołę Trenerów Grupy TROP, Kurs Doskonalenia Umiejętności Trenerskich i Komunikacji Opartej na Empatii w Dojrzewalni Róż oraz Szkoły Coachów w Coaching Center, Pracowni Coachingu NOVO i Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego.
Przez wiele lat pędziłam nie-wiadomo-za-czym. W którymś momencie zorientowałam się, że żyję nie swoim życiem, zamieniłam rozpędzoną Warszawę na mieszkanie na wsi pod Kaliszem. Czasem nadal się rozpędzam. Częściej zwalniam i dbam o to co dla mnie w życiu ważne. W wolnym czasie praktykuje jogę, czytam kilka książek równolegle, toczę nieskończone dyskusje o sensie życia z przyjaciółkami albo po prostu leżę na trawie i odpoczywam gapiąc się na chmury. 

Więcej o mnie możesz przeczytać na stronie http://www.dobrzetu.pl/o-mnie/

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Warszawa