To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Znajdź w sobie odwagę - bezpłatny bilet na warsztat
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Co powinnaś usłyszeć od księgowej na starcie - bezpłatny bilet na warsztat
już niedostępne -
  Społecznie odpowiedzialny event krok po kroku - bezpłatny bilet na warsztat
już niedostępne -

Już 30.10.2019 otwieramy O4 Flow - pierwszy w Polsce coworking dedykowany kobietom. Będzie merytorycznie i inspirująco. Zaprosiliśmy nasze przyjaciółki i mentorki, by podzieliły się swoją wiedzą oraz doświadczeniem podczas specjalnych bezpłatnych warsztatów. Wybierz 1 z tematów, który interesuje Cię najbardziej:

1. Znajdź w sobie odwagę - o odwadze i determinacji do działania. Prowadzące: Anna Flis, Jowita Spychalska

Pamiętasz swoje dziecięce marzenia? A jak często marzysz jako dorosła kobieta? Które z tych marzeń zrealizowałaś? Jeśli chcesz wiedzieć jak odkryć swój potencjał i przekuć marzenia w plany, a plany w rzeczywistość - przyjdź koniecznie. Daj się ponieść flow razem z ambasadorkami Sukcesu Pisanego Szminką.

2. Co powinnaś usłyszeć od księgowej na starcie, czyli jak nie narobić sobie kłopotów fiskalnych. Prowadząca: Katarzyna Wróblewska

Słyszałaś o chorobach wieku dziecięcego? W biznesie nie wychodzi się z nich niestety tak łatwo jak z przedszkolnych wirusów. Jak się chronić przed problemami z Urzędem Skarbowym, kiedy Twoja firma stawia pierwsze kroki opowie prezeska Biura Rachunkowego Katarzyna Wróblewska. 

3. Społecznie odpowiedzialny event krok po kroku -  o organizacji eventów ze społecznym elementem. Prowadząca: Agnieszka Buczyńska

Każda podróż zaczyna się od małego kroku, wypracujmy wspólnie jak stawiać te pierwsze, małe kroki! Jak zaplanować wydarzenie odpowiedzialne społecznie? Jakie proste rozwiązania możemy zastosować? Podczas warsztatów, na konkretnych przykładach, zaplanujemy wspólnie integracyjne eventy firmowe ze społecznym akcentem. Warsztat będzie poświęcony zgłębieniu siedemnastu celów zrównoważonego rozwoju i wdrożeniu ich w praktyce. Oczywiście nie zabraknie ciekawych inspiracji, co gwarantuje prezeska Regionalnego Centrum Wolontariatu - Agnieszka Buczyńska. 

Warsztaty odbędą się równoległe, wybierz ten, które najbardziej Cię zainteresuje, zarejestruj się i... do zobaczenia w O4 Flow

O4 Flow to pierwszy w Polsce coworking dla firm zarządzanych przez kobiety. Jest to przestrzeń dla przedsiębiorczyń, freelancerek, dla właścicielek biznesów oraz pań pracujących w korporacji. Tak naprawdę dla każdego, kto jest zainteresowany zaistnieniem w nowym, innym środowisku, które powstaje po to, by pomóc stymulować kreatywność, wzmacniać kompetencje, rozwijać siebie i swój biznes.

O4 Flow jest częścią O4 Coworking, jednego z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się coworkingów w Polsce. O4 Coworking to 5000 mkw przestrzeni idealnie dopasowanej do różnych potrzeb firm i branż. Znajdą się tu miejsca niezwykle prestiżowe, z widokiem z 13 piętra na całe Trójmiasto, miejsca, w których można czuć się swobodnie, chodzić z psem do pracy, miejsca kreatywne, spokojne - takie, żeby każdy znalazł to idealne dla siebie. To przestrzeń skierowana do wszystkich, niestawiająca żadnych wymogów formalnych, zapraszająca w swoje progi zarówno startupy, początkujących przedsiębiorców, ale także przedsiębiorców już dojrzałych, rozwijających się. Przestrzeń O4 Coworking, to nie tylko miejsce do pracy, lecz ogrom projektów akceleracyjnych wspierających startupy, rozwojowych dla studentów i młodych przedsiębiorców, a przede wszystkim miejsce spotkań i networkingu. W przestrzeni O4 Coworking mieści się ponad 80 firm z 7 różnych krajów.

Partnerzy: JYSK POLAND

JYSK jest międzynarodową siecią handlową, wywodzącą się z Danii, która sprzedaje "wszystko dla domu". Chociaż JYSK jest dziś firmą globalną, firma zarządzana jest w oparciu o skandynawskie korzenie. Odzwierciedla to kulturę firmy i sposób, w jaki prowadzimy działalność. W Polsce JYSK istnieje od 2000 roku. Siedziba JYSK Polska znajduje się w Gdańsku. Sieć dynamicznie się rozwija, każdego roku otwieranych jest kilkanaście nowych placówek. Firma prowadzi też sprzedaż on-line. W Polsce JYSK zatrudnia ponad 2 300 osób. Założycielem JYSK jest Lars Larsen, który w 1979 roku otworzył swój pierwszy sklep w duńskim mieście Arhus. JYSK to jedna z najszybciej rozwijających się sieci handlowych na świecie.JYSK obejmuje obecnie 2 800 sklepów. Sieć zatrudnia ok. 23 000 pracowników w 52 krajach na całym świecie. JYSK należy do Lars Larsen Group, w której skład wchodzą liczne firmy m.in. z branży wnętrzarskiej, sieć restauracji, pole golfowe. Łączny obrót Grupy wynosi 4,25 miliarda Euro, roczny obrót JYSK wynosi 3,58 miliarda Euro.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Gdańsk