Rykowisko w Turnickim: Obserwacja przyrodnicza - 16 września, godz. 16:00

16 Września 2022, 16:30 (Piątek)

Niewidzialny Turnicki Park Narodowy,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  bilet bezpłatny
już niedostępne -

Jesień na Pogórzu Przemyskim to świetny moment by ruszyć na obserwację przyrodniczą. W puszczy dzieje się bardzo dużo. Drzewa zmieniają swoje barwy. Chłodne poranki i wieczory są zaproszeniem dla mgieł. W takiej scenerii odbywa się czas rykowiska czyli jelenich godów. Puszcza rezonuje od ich donośnych ryków. To nie tylko czas czas walki o dominację i miłości. To także czas rozstań. 

Jeżeli chcecie ruszyć z przewodnikiem w dzikie miejsca by odkryć tajemnice, które skrywa Niewidzialny Turnicki Park Narodowy to nadarza się świetna okazja. Przygotowaliśmy dla Was 4 terminy w trakcie Rykowiska w Turnickim. Będziemy wędrować na granicy nocy i dnia w kameralnych 5-7 osobowych grupach.

Zapiszcie się na jeden z 4 terminów (czas wędrówki 3-4h):

16 września, 16:00 - to jest termin, na który zapiszesz się tutaj
17 września, 5:00 
17 września, 16:30 
18 września, 5:00

Obserwacja przyrodnicza jest skierowana do osób, które mają łatwość do swobodnego poruszania się w leśnym terenie. Pamiętajcie - ta przygoda smakuje najlepiej w ciszy i skupieniu.

Szczegółowe informacje dotyczące programu konkretnych obserwacji będą przekazane na 48h przed wydarzeniem.

Wydarzenie zostało częściowo sfinansowane ze środków w ramach projektu "Obywatelskie Pogórze Przemyskie" sfinansowanego przez NIW - CRSO ze środków Programu NOWEFIO na lata 2021-2030.

Zobacz również:

sport i rekreacja