Rykowisko w Turnickim: Obserwacja przyrodnicza - 22 września, godz. 16:30

22 Września 2023, 16:30 (Piątek)

Niewidzialny Turnicki Park Narodowy,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  bilet bezpłatny
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Jesień na Pogórzu Przemyskim to świetny moment by ruszyć na obserwację przyrodniczą. W puszczy dzieje się bardzo dużo. Drzewa zmieniają swoje barwy. Chłodne poranki i wieczory są zaproszeniem dla mgieł. W takiej scenerii odbywa się czas rykowiska czyli jelenich godów. Puszcza rezonuje od ich donośnych ryków. To nie tylko czas czas walki o dominację i miłości. To także czas rozstań. 

Jeżeli chcecie ruszyć z przewodnikiem w dzikie miejsca by odkryć tajemnice, które skrywa Niewidzialny Turnicki Park Narodowy to nadarza się świetna okazja. Przygotowaliśmy dla Was 4 terminy w trakcie Rykowiska w Turnickim. Będziemy wędrować na granicy nocy i dnia w kameralnych 5-7 osobowych grupach.

Zapiszcie się na jeden z 4 terminów (czas wędrówki 3-4h):

22 września, 16:30 - to jest termin, na który zapiszesz się tutaj
23 września, 5:00 
23 września, 16:30 
24 września, 5:00

Obserwacja przyrodnicza jest skierowana do osób, które mają łatwość do swobodnego poruszania się w leśnym terenie. Pamiętajcie - ta przygoda smakuje najlepiej w ciszy i skupieniu.

Szczegółowe informacje dotyczące programu konkretnych obserwacji będą przekazane na 48h przed wydarzeniem.

Wydarzenie zostało częściowo sfinansowane ze środków w ramach projektu "Obywatelskie Pogórze Przemyskie" sfinansowanego przez NIW - CRSO ze środków Programu NOWEFIO na lata 2021-2030.

Zobacz również:

sport i rekreacja