Naucz się skutecznej obsługi klienta

7 Października 2021, 18:00-20:00 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zaproszenie na spotkanie
już niedostępne -

Już 7 października odbędzie się dwugodzinne szkolenie "Skuteczna obsługa klienta". Szkolenie poprowadzi Wojciech Walla - trener z dwudziestoletnim doświadczeniem biznesowym i coach zespołów sprzedaży. Początek o godzinie 18:00.

Każdy uczestnik szkolenia już po jego zakończeniu będzie mógł skorzystać z indywidualnego wsparcia, by wzmocnić kompetencje sprzedażowe zarówno swoje, jak i swoich pracowników. Po wcześniejszym umówieniu będzie możliwość zorganizowania spotkania dla całego zespołu pracowników. Zarówno szkolenie, jak i późniejsze indywidualne wsparcie są bezpłatne, wymagają jedynie wcześniejszej rejestracji.

Celem szkolenia jest:

 • Zrozumienie potrzeb klienta
 • Poznanie typologii klienta
 • Weryfikacja własnych mocnych/słabych stron w kontakcie z klientem
 • Nabycie umiejętności kreowania relacji interpersonalnych oraz handlowych z klientami
 • Doskonalenie umiejętności kontrolowania rozmowy sprzedażowej
 • Nabycie umiejętności dostosowywania ofert do indywidualnych potrzeb klienta
 • Zdobycie wiedzy na temat efektywnego realizowania procesu sprzedaży
 • Nabycie umiejętności prowadzenia trudnych rozmów w sposób asertywny
 • Zdobycie umiejętności reagowania na zastrzeżenia

Program szkolenia:

 1. Efektywny handlowiec (wyznaczanie celów do osiągniecia z Klientem na bazie narzędzi GROW, WARTE, siatki celów
 2.  Kontakt z klientem (rozpoznawanie własnego stylu relacji z klientem, obraz firmy prezentowany klientowi)
 3. Osobowość klienta - typy klientów oraz sposoby reagowania i dostrajania się (Typologia OSH: zgodny vs. Negujący; na cele vs. na problemy; na ja vs. na inni; osobisty vs. rzeczowy; chaotyczny vs. systematyczny)
 4. Skuteczna komunikacja w rozmowie sprzedażowej (autoprezentacja i pierwsze wrażenie: mowa ciała, ton głosu, akcentowanie - co z tego słyszy klient oraz jak to interpretuje; "Co ja z tego będę miał?" - język korzyści)
 5. Rozmowa z Klientem (prezentacja oferty; metody argumentacji cenowej)
 6. Prezentacja oferty handlowej (usuwanie wątpliwości na bazie technik: negocjacyjne jujitsu; stawianie granic, zdarta płyta; zamglenie; ogólniki do konkretów; komunikat ja)
 7. Zamykanie rozmów (rodzaje obiekcji i ich przyczyny; metody rozwiewania wątpliwości klienta)

BIO trenera

Wojciech Walla jest trenerem z dwudziestoletnim doświadczeniem biznesowym na stanowiskach doradcy, managera, trenera wewnętrznego i coacha zespołów sprzedaży. Jego kluczowe kompetencje obejmują m.in. prowadzenie szkoleń indywidualnych i grupowych w zakresie umiejętności sprzedażowych (negocjacje biznesowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta, trudne sytuacje, telemarketing, komunikacja z klientem, sprzedaż ratalna, etykieta w biznesie). Prowadził warsztaty dla: Komisji Europejskiej, Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Unilever Polska, Ministerstwa Sprawiedliwości, Mix Electronics, Leroy Merlin, Autosan Sanok, Meble Black Red White, Mebel Rust, AGD Market Sp. z o.o., Morele.net Sp. z o.o. i wielu innych. Posiada certyfikat Practitioner Coach Diploma Noble Manhattan Coaching oraz dyplom z certyfikacji IML EFFECTIVENESS wydany przez The Insitute for Motivational Living Inc. Ukończył szkoły trenerów OSH Kontrakt z siedzibą w Warszawie i Moderator we Wrocławiu. W ramach przeprowadzonych warsztatów sprzedażowych oraz sesji doradczych zrealizował ponad 10000 godzin zajęć.

***
Szkolenie: Skuteczna obsługa klienta
data: 7 października 2021 r. | godz.: 18:00 - 20:00
miejsce: PUB Raciborska Piwnica (ul. Batorego 5, Racibórz)
trener: Wojciech Walla

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Racibórz