To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Szkolenie on-line poprzez Skype. Tydzien Profilaktyki - szkolenie on-line

Szkolenie on-line poprzez Skype.

już niedostępne -

Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Warsztat Relacji zapraszają na szkolenie w ramach Tygodnia Profilaktyki Uzależnień - Grunt to dobre relacje.

"ODEJDŹ OD TEGO KOMPUTERA! - Co zrobić gdy to nie działa...." - Praktyczne rozmowy dla rodziców.
Podczas spotkania przedstawione zostaną określone objawy, które mogą świadczyć o rozpoczynającym się uzależnieniu od komputera. "Uzależnienie od komputera" to tak naprawdę nałóg dotyczący nowych mediów, może zatem być to nałogowe granie w gry video, korzystanie z portali społecznościowych typu Facebook czy Instagram. Omówione zostaną sprawdzone sposoby, które pomagają nawiązać rozmowę z dzieckiem/ nastolatkiem nt. trudnej sytuacji zwiększające szansę na zmianę. Najczęściej problem dotyczy młodzieży jednak dzieci już w wieku 10 lat mogą przejawiać objawy nadużywania. Zazwyczaj problem rozwija się niezauważony przez dłuższy czas. Zachęcamy, aby nie bagatelizować go, szukać wsparcia, nie czekać aż rozwinie się w nałóg.

Szkolenie on-line prowadzone przez komunikator Zoom. Wymaga zainstalowania aplikacji na komputerze lub telefonie. Sprzęt, z którego będziecie Państwo korzystać powinien być wyposażony w kamerę internetową i mikrofon lub wyjście audio. Zachęcamy do sprawdzenia możliwości sprzętowych przed wydarzeniem. 

Sylwetka prowadzącej:
Nazywam się Julia Łagodzińska. Jestem psychologiem (studia magisterskie w SWPS Warszawa), a także certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień.Ukończyłam kurs zaawansowany psychoterapii indywidualnej i rodzinnej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Przez ponad 10 lat pracowałam w Poradni Terapii Uzależnień w Gdyni, prowadząc psychoterapię indywidualną i grupową.Pracuję zarówno z osobami z problemem uzależnienia jak i ich bliskimi. Zajmuję się psychoterapią uzależnień od substancji (narkotyki, leki, alkohol) oraz od zachowań kompulsywnych (gry komputerowe, internet, hazard, seks, zakupy). Moimi klientami są osoby zmagające się z lękami, trudną przeszłością, konfliktami z bliskimi, kłopotami w komunikacji z otoczeniem. Często zgłaszają się do mnie rodzice z nastolatkami gdyż potrzebują wsparcia w porozumieniu się ze sobą i zrozumieniu swoich potrzeb.Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, a także pracuję pod superwizją w nurcie systemowym. W pracy skupiam się na budowaniu indywidualnej ścieżki terapeutycznej skrojonej na potrzeby danej osoby.Wśród moich zainteresowań szczególne miejsce zajmuje tematyka relacji międzyludzkich (rodzicielskich, partnerskich, małżeńskich). Prywatnie jestem żoną i matką.

https://warsztatrelacji.pl/
https://www.facebook.com/warsztatrelacji3miasto/

Zobacz również:

szkolenia