Rodzinne soboty: Odjechany kask

24 Kwietnia 2021, 10:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Bilet z materiałami wysyłanymi do uczestników, prosimy o podanie adresu do wysyłki. Rodzinne soboty: Odjechany kask - odbierz paczkę

Bilet z materiałami wysyłanymi do uczestników, prosimy o podanie adresu do wysyłki.

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Bilet z materiałami do przygotowania samodzielnie, gotowy wykrój wyślemy mailowo. Rodzinne soboty: Odjechany kask - zrób to sam!

Bilet z materiałami do przygotowania samodzielnie, gotowy wykrój wyślemy mailowo.

dostępnych: 72

już niedostępne -

Rodzinne soboty: Odjechany kask
Bezpieczna przeróbka z bajki

Opis warsztatu:

Wiosna! Słońce! Idealna pogoda na rowerowe wycieczki 🚴♀️ czy przejażdżkę na hulajnodze 🛴. Warto jednak pamiętać o swoim bezpieczeństwie i wziąć kask ⛑. Nie zawsze jednak jest taki jakbyśmy chcieli. A gdyby tak nadać mu własnego charakteru, podrasować i przerobić? Może na bajkowego stwora ze skrzydłami albo ziejącego ogniem smoka? albo dzielnego rycerza ⚔, czy wikinga z rogami 😈. Pomysłów jest wiele, myślę, że każde z Was ma swój. Wystarczy tylko kask, trochę materiałów i dobre wskazówki.

W czasie warsztatów dowiecie się jak tworzyć przestrzenne dekoracje, od projektu po samo wykonanie. Marzysz o rogu jednorożca 🦄, a może skrzydłach smoka 🐲. Nie zabraknie twórczej zabawy z wyobraźnią i praktycznej wiedzy, również tej związanej z ruchem drogowym 🚗. Majówka już niebawem, warto sobie przypomnieć kilka zasad.

Data: 24/04/2021

Czas trwania warsztatu: 3h

Potrzebne materiały: Kask rowerowy (lub czapka z daszkiem) do przerobienia, materiały plastyczne: kolorowy filc, kreatywne pianki, druciki, KOLOROWE wstążki i inne dekoracje. Klej na gorąco, bądź inny mocny klej (np. UHU czy polimerowy), nożyczki, kartki i coś do pisania/rysowania, linijka, mogą przydać się markery/kolorowe pisaki (permanentne lub do tkaniny), cekiny, najróżniejsze kolorowe dodatki

Pierwsze 12 osób otrzyma jeden z dwóch zestawów bazy dekoracji do wyboru:
- bajkowy jednorożec,
- ognisty smok,
które wyślemy do Was pocztą. Pozostałe osoby na podany adres mailowy otrzymają wykrój, który będzie można przenieść na filc i wyciąć elementy samodzielnie. Baza będzie punktem wyjścia do stworzenia własnej wersji dekoracji.

UWAGA: Ze względów bezpieczeństwa warsztat przeprowadzany jest w trybie zdalnym przy pomocy platformy Zoom.us.

Aby wziąć udział w warsztacie należy posiadać komputer PC, MAC lub laptop z zainstalowaną aplikacją Zoom. Link: https://zoom.us/download.

Link do zajęć zostanie przekazany uczestnikom drogą email.Warsztat realizowany przez Stowarzyszenie Robisz.to we współpracy z Fundacją Orange.


Zobacz również:

inne wydarzenia Warszawa