To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na konferencję
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

💡 Fotowoltaika, pompy ciepła i rekuperacja w biznesie, czyli jak oszczędzić przy użyciu odnawialnych źródeł energii? ♻

Netsolar, wraz z partnerami: Doradztwo Ekonomiczno-Finansowe i NIBE zapraszają do udziału w darmowej konferencji, podczas której poruszymy następujące tematy:
💡 Dobre i złe praktyki w instalacjach fotowoltaicznych
💡 Nowe warunki techniczne w budynkach 2021
💡 Właściwy dobór pompy ciepła jako gwarancja efektywnego źródła ciepła w budynkach
💡 Finansowanie i dofinansowania inwestycji w odnawialne źródła energii

Co zyskujesz ❓
➡ Otrzymasz możliwość darmowej, osobistej konsultacji w sprawie OZE ze specjalistą, wraz z projektem i wycenę instalacji. Z uczestnikami merytoryczną wiedzą będę dzielić się osoby, które na co dzień zajmują się odnawialnymi źródłami energii i doradzaniem przedsiębiorcom ⬅

Nasi prelegenci:
👉 Sławomir Kostrz opowie o instalacjach fotowoltaicznych:
▶ Właściciel firmy Netsolar, współpracujący z firmą Dotcable Ltd.
▶ Nadzorował część budowy jednej z największych elektrowni fotowoltaicznych na świecie: Benban Solar Park - o łącznej mocy 1,6 GWp.
▶ Odpowiedzialny również za wykonanie projektów instalacji fotowoltaicznych w Europie, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie - o łącznej mocy 700 MW.
▶ Na terenie Turcji, Egiptu oraz Jordanii nadzorował szkolenie i poprawność wykonywanych prac przy nowatorskich konstrukcjach systemów PV (Ideematec, Nextracker).
▶ Posiada 25-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia inwestycji w budownictwie i energetyce. Nadzorca budowy pod kątem finansowym i poprawności wykonania. Prowadzący szkolenia teoretyczne dla kadry technicznej w biurach projektowych i szkolenia praktyczne na budowach.

👉 Grzegorz Chrzanowski przedstawi nowe warunki techniczne dla budynków z 2021 roku:
▶ Dyrektor techniczny NetCable - specjalista ds. odnawialnych źródeł energii - współpracujący z Netsolar, a także współudziałowiec firmy JGE ENERGIA-1, zajmującej się inwestowaniem w energetykę odnawialną, przygotowaniem dokumentacji i budową farm fotowoltaicznych.
▶ Posiada 33 lata doświadczenia zawodowego i certyfikat audytora energetycznego wydany przez Ministerstwo Infrastruktury.
▶ Zrealizował kilkadziesiąt projektów związanych z budową instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła i instalacji wentylacyjnych. Zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem instalacji odnawialnych źródeł energii oraz audytów energetycznych dla budownictwa.
▶ Ukończył kierunek Inżynierii Środowiska w zakresie Inżynierii Procesowej na Uniwersytecie Opolskim, a także studia podyplomowe w tematyce: Energetyka na źródłach odnawialnych, Zarządzanie nieruchomościami, Wycena nieruchomości, Audyty energetyczne w budownictwie.

👉 Adam Minikowski będzie ekspertem w temacie doboru pomp ciepła:
▶ Absolwent Politechnika Wrocławska wydział Mechaniczno-Energetyczny, specjalizujący się w ogrzewnictwie i chłodnictwie.
▶ Posiada 15-letnie doświadczeniem w branży OZE, z czego od 9 lat jako Menedżer Produktu ds. Odnawialnych Źródeł Energii w firmie NIBE.

👉 Ryszard Sobański przedstawi informacje o dotacjach oraz innych, opłacalnych sposobach finansowania instalacji fotowoltaicznych:
▶ Założyciel i współwłaściciel firmy konsultingowej Doradztwo Ekonomiczno-Finansowe.
▶ Menedżer wysokiego szczebla spółek kapitałowych z udziałem jednostek samorządu terytorialnego. Między innymi Członek Grupy Roboczej przy Ministerstwie Gospodarki, czy też Członek Rady Nadzorczej Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.
▶ Prezydent Sudeckiej Izby Przemysłowo Handlowej w Świdnicy, członek DRG, założyciel i Prezes Dolnośląskiego Klastra Energii Odnawialnej.
▶ Konsultant Banku Światowego przy tworzeniu inteligentnych specjalizacji Dolnego Śląska.

Dla kogo jest konferencja ❓
Właścicieli firm, rolników, przedstawicieli instytucji użyteczności publicznej.

📌 Udział w konferencji jest BEZPŁATNY. 

Więcej o partnerach i organizatorach:
Netsolar - https://netsolar.pl/
Doradztwo Ekonomiczno-Finansowe - https://www.def.org.pl/
NIBE - https://www.nibe.pl/

Zobacz również:

konferencje Energia odnawialna Fotowoltaika Przedsiębiorcy