Od pomysłu do aplikacji mobilnej z milionem pobrań

3 Października 2019, 12:20-14:00 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wejściówka na otwarty wykład
już niedostępne -

Już 3 października 2019 r. Krzysztof Łuczak, co-founder Grupy Qpony & Blix i CEO Proxi.cloud opowie o tym jak wygląda proces tworzenia aplikacji mobilnych.

Wykład "Od pomysłu do aplikacji mobilnej z milionem pobrań - krótka historia aplikacji Qpony" rozpocznie się o godzinie 12:20 w Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim. Wykład będzie miał charakter otwarty. Po jego zakończeniu Krzysztof Łuczak poprowadzi warsztat dla 20 uczniów ostatnich klas Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim.

BIO
Krzysztof Łuczak
- współzałożyciel grupy aplikacji zakupowych Qpony, Blix oraz od niedawna aplikacji Zdrowe Zakupy. Wszystkie te byty łączy jedno - koncentracja na intencji zakupowej użytkownika. Od 2017 roku również CEO w spółce Proxi.cloud dostarczającej platformę do usług opartych na lokalizacji, w tym analityki, reklamy i komunikacji geotargetowanej. W 2017 roku nominowany przez magazyn Forbes do listy "30 przed 30" - trzydziestu wyróżniających się przedsiębiorców poniżej 30 roku życia. Absolwent finansów i rachunkowości. W wolnych chwilach pasjonat narciarstwa i triathlonu. 

***
Otwarty wykład: Od pomysłu do aplikacji mobilnej z milionem pobrań - krótka historia aplikacji Qpony
data:
3 października 2019 r. | godz.: 12:20
miejsce: Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim (ul. Pszowska 92, 44-300 Wodzisław Śląski)

Zobacz również:

szkolenia Inkubator Przedsiębiorczości wydarzenia Wodzisław Śląski