To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Weź udział w warsztatach, pobierz bezpłatny bilet. Warsztaty sąsiedzkie: STÓŁ: Projektowanie przestrzenne

Weź udział w warsztatach, pobierz bezpłatny bilet.

dostępnych: 4

już niedostępne -

STÓŁ: Projektowanie przestrzenne - modelowanie 3D - wykorzystanie narzędzi cyfrowych przy projektowaniu mebli


Zapraszamy do udziału w warsztatach, których efektem będzie zaprojektowanie Stołu Społecznego - mebla, który znajdzie się w Ogrodzie Sąsiedzkim przy Centrum Kreatywności Targowa. *(budowanie stołu odbędzie się w piątek 30.07, w godzinach 12-18, obowiązują osobne zapisy)

Warsztaty organizowane dla mieszkańców skupione wokół myślenia przestrzennego bazując na rozwijaniu umiejętności i wykorzystaniu ogólnodostępnych, bezpłatnych programów komputerowych. Spotkanie z architektem i konstruktorem jest okazją, by poznać cały proces tworzenia. Spotkanie może być kolejnym etapem tworzenia projektu (kontynuacja poprzednich działań). Będzie jednak prowadzone w takiej formie, że każda z osób będzie mogła do niego dołączyć.

Każda z osób wykona swój projekt stołu w 3D - jednak punktem wyjścia, zagadnieniem będzie projektowania stołu sąsiedzkiego.

Grupa docelowa: sąsiedzi, mieszkańcy Pragi Północ, osoby w każdym wieku, członkowie organizacji społecznych, aktywiści lokalni, 

Cel: poznanie procesu projektowania przestrzennego, poznanie oprogramowania, zastanowienie się nad całością bazując na przykładzie stołu, który docelowo stanie w ogrodzie sąsiedzkim

Zapisy: zapisy otwarte, 16+ (również dorośli)

Rodzaj działań: stacjonarnie


Warsztat realizowany przez Stowarzyszenie Robisz.to we współpracy z Fundacją Orange.


Zobacz również:

inne wydarzenia Warszawa