To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Weź udział w warsztatach, pobierz bezpłatny bilet. Warsztaty sąsiedzkie: STÓŁ: Praca na stolarni

Weź udział w warsztatach, pobierz bezpłatny bilet.

dostępnych: 4

już niedostępne -

STÓŁ: Projektowanie przestrzenne - modelowanie 3D - wykorzystanie narzędzi cyfrowych przy projektowaniu mebli


Zapraszamy do udziału w warsztatach, których efektem będzie zbudowanie Stołu Społecznego - mebla, który znajdzie się w Ogrodzie Sąsiedzkim przy Centrum Kreatywności Targowa. *(projektowanie stołu odbędzie się w czwartek 29.07, w godzinach 17-20, obowiązują osobne zapisy).

Warsztaty organizowane dla mieszkańców Pragi Północ i Południe, którzy zainteresowani są pracą na stolarni. W czasie warsztatów poznają podstawowe techniki pracy z drewnem i narzędzia do jego obróbki. Ich zadaniem będzie cięcie, szlifowanie i nawiercanie elementów zgodnie z projektem, wymiarowanie elementów, z których powstanie wspólny stół i ławki w ogrodzie sąsiedzkim.

Do pracy zaprosimy zarówno pasjonatów, jak i początkujących, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę ze stolarką. Dodatkowym atutem jest wymiana doświadczeń, integracja sąsiadów i stworzenie czegoś dla wspólnej sprawy. Efektem pracy będzie zbudowanie stołu dla mieszkańców Pragi.


Grupa docelowa: sąsiedzi, mieszkańcy Pragi Północ, osoby w każdym wieku, członkowie organizacji społecznych, aktywiści lokalni,

Cel: zapoznanie się z pracą na stolarni, obsługa maszyn i elektronarzędzi, integracja społeczna, zbudowanie stołu sąsiedzkiego i ławek dla mieszkańców

Zapisy: zapisy otwarte, 16+ (również dorośli)

Rodzaj działań: stacjonarnie


Warsztat realizowany przez Stowarzyszenie Robisz.to we współpracy z Fundacją Orange.


Zobacz również:

inne wydarzenia Warszawa