To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja One System Focal Point 14.11.2019
już niedostępne -

Szanowni Państwo,

Zapraszamy 14 listopada 2019 do odwiedzenia z nami łódzkiej fabryki Dell Technologies.
Nasze spotkanie poświęcimy nowościom produktowym, zaprezentujemy wizję firmy Dell Technologies w zakresie bezpieczeństwa danych i zapewnienia ciągłości działania krytycznych systemów w organizacjach.

Podczas spotkania swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się z Państwem eksperci Dell Technologies oraz One System.

W części wystawienniczej będziecie Państwo mogli zapoznać się z najnowszymi urządzeniami mobilnymi i komputerami biznesowych serii Latitude i Precision, ultramobilnym XPS 13, zadedykowanej graczom serii Alienware oraz urządzeń typu thin-client z serii Wyse.

Będą mieli Państwo również okazję zwiedzić linię produkcyjną w fabryce Dell Technologies, w której powstają komputery, serwery i macierze Dell Technologies.  

Wieczorem zapraszamy Państwa na wspólną kolację, podczas której będziemy mogli porozmawiać szerzej o omawianych podczas spotkania rozwiązaniach.


Agenda wydarzenia:

10:00 - 10:15 Rejestracja i poranna kawa

10:15 - 10:30  Rozpoczęcie spotkania

10:30 - 12:00 PowerEdge - automatyzacja, bezpieczeństwo i wydajność w centrum danych - Stanisław Mielicki, Dell Technologies

W czasie prezentacji pokażemy na czym skupia się Dell Technologies projektując kolejne generacje serwerów Dell EMC PowerEdge. Opowiemy też o tym jakie możliwości otwiera przed przedsiębiorstwami migracja do szybszych sieci LAN oraz jak zgrabnie temat rozwoju serwerów i sieci połączyła obudowa modularna PowerEdge MX

12:00 - 13:00  Lunch, zwiedzanie expo

13:00 - 14:30 Praca z każdego miejsca - rozwiązania Dell spełniające wymagania dzisiejszych pracowników - Michał Kruk, Dell Technologies

Mobilność, łatwa wymiana danych, wydajność i bezpieczeństwo. Najnowsze rozwiązania Dell dedykowane różnym typom pracowników bazujące na nowym projekcie komputerów Dell.

14:30 - 16:00  Zwiedzanie fabryki

16:00 - 16:15 Zakończenie spotkania

17:00 - 21:00 Kolacja w restauracji na OFF Piotrkowska


Zapraszamy!


Na terenie Dell Customer Solution Center znajduje się bezpłatny parking. 


Warunkiem udziału w wydarzeniu jest otrzymanie mailowego potwierdzenia od organizatora w postaci biletu elektronicznego. 


Kontakt do organizatora: 
Agnieszka Ćwirko-Śladowska
agnieszka.cwirko@onesystem.pl
Kom: + 48 515 834 576

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia 92-410 Łódź