To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet dla Rodzica

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Bilet dla Ucznia

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

"Celem szkoły jest przekształcenie luster w okna."
Sydney J. HarrisSzanowni Państwo,

Rusza rekrutacja na rok 2023/2024! A my otwieramy drzwi szkoły Thinking Zone dla Rodziców i przyszłych Uczniów klasy 1. Liceum!

Podczas spotkania podzielimy się z Państwem naszym światem i doświadczeniami, które nieustannie kształtują sposób, w jaki towarzyszymy uczniom w ich rozwoju. Jednocześnie, zapraszamy świat do nas. Świat otwarty, dociekliwy, który chce poznawać i rozwijać się nie tylko w czasie nauki w liceum. Proces edukacji nie kończy się bowiem w szkole, a trwa całe życie.

Zapraszamy więc zarówno Rodziców, jak i przyszłych Licealistów 13 grudnia 2022 od godziny 17:00 do godziny 19:00.

RAMOWA AGENDA:

17:00 - 18:00 - w świecie VESS - warsztat dla Rodziców - Łukasz Wdowczyk
17:00 - 18:00 - w świecie VESS - warsztat dla Uczniów - Natalia Kopyść
18.00 - 18:30 - w świecie Thinking Zone - Łukasz Wdowczyk, Joanna Roszkowska, Dorota Rybak, Natalia Kopyść

18:30 - 19:00 - Q&A - sesja pytań i odpowiedzi

PROWADZĄCY:

🔴 Łukasz Wdowczyk
Dyrektor szkoły, tutor, nauczyciel matematyki, fizyki, informatyki. Edukacja jest dla niego przygodą, która nigdy nie zaczyna się kończyć. Niezależnie od tego, czy zgłębia problematykę nauk przyrodniczych, przebija się przez dzieła filozoficzne, tłumaczy teksty napisane w języku łacińskim bądź czyta literaturę japońską w oryginale, próbuje wykorzystać każdy moment na poszerzanie zrozumienia świata.

🔴 Natalia Kopyść
Wicedyrektor, Koordynator VESS, nauczycielka geografii, chemii oraz przyrody, a także tutor w Szkole podstawowej i Liceum Thinking Zone. W swojej pracy codziennie pokazuje uczniom, że nauka nie polega jedynie na bezrefleksyjnej nauce materiału na pamięć. Razem z uczniami przygląda się różnym zagadnieniom, szuka połączeń i umożliwia ich zrozumienie.

🔴 Dorota Rybak
Psycholog w Szkole Podstawowej i Liceum Thinking Zone. Liderka ds. Relacji, członkini Zespołu Zarządzającego Thinking Zone.
Oprócz studiów psychologicznych w Polsce ukończyła również studia psychologiczne w Stanach Zjednoczonych. W Process Work Institute w Portland była studentką Arnolda Mindella, twórcy psychologii procesu. Jest również trenerką, certyfikowaną mediatorką i terapeutką.

🔴 Joanna Roszkowska
Pomysłodawczyni i współtwórczyni Szkoły Podstawowej i Liceum Thinking Zone w Olivia Centre w Gdańsku, jedynych w Polsce szkół działających w modelu edukacyjnym VESS. Przedsiębiorczyni inicjująca zmiany i wdrażająca nowe pomysły. Nieustannie wraz ze swoim zespołem poszukuje alternatywnych metod nauczania, które pozwalają na odkrywanie i rozkwit naturalnych talentów uczniów, na rozwój młodych ludzi w ich własnym tempie, na realizowanie ich osobistych celów we wspierającym je i pełnym szacunku otoczeniu.

🟡🔴🟣

Zapraszamy na spotkanie informacyjne, podczas którego opowiemy, na czym się opieramy, ucząc, przede wszystkim myślenia, wartości i praktycznej mądrości.

Serdecznie Zapraszamy
Zespół Thinking Zone


MIEJSCE SPOTKANIA:
📍 Thinking Zone
al. Grunwaldzka 472 
80-309 Gdańsk

TERMIN SPOTKANIA:
⏰ 13 grudnia 2022 [wtorek], godz. 17:00 - 19:00

LICZBA UCZESTNIKÓW:
🎯 20 uczestników Uczniów
🎯 40 uczestników Rodziców

CENA:
Spotkanie i warsztaty dla Rodziców i Uczniów są bezpłatne

PYTANIA:
📩 [email protected]
📲 +48 606424705


Organizator (FUNDACJA THINKING ZONE) zastrzega sobie prawo do rozpowszechniania wizerunku uczestników wydarzenia jako elementów imprezy publicznej.

Zobacz również:

szkolenia Edukacja wydarzenia 80-309 Gdańsk